Gwiazdy

Conan Kaźmierski wzruszająco o rodzinie i mamie. "Numer jeden, najważniejsza na świecie"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Conan Kaźmierski na planie kolejnej edycji "99 gra o wszystko" wziął udział w naszym quizie. Zdradził jaki ma kontakt z mamą oraz opowiedział historię, której jeszcze nikt nie słyszał. To nie wszystko, syn Dagmary Kazimierskiej postanowił przejąć mikrofon w trakcie wywiadu.

Conan Kaźmierski o hejcie

W kolejnym sezonie "99 gra o wszystko" wystąpi między innymi Conan Kaźmierski. Syn słynnej królowej życia, Dagmary walczył o wygraną w show z całą plejadą gwiazd programów stacji TTV. Conan wziął udział w naszym quizie. To była szczególna rozmowa, bo rozmówca zabrał reporterce dziendobry.tvn.pl mikrofon.

- Jakoś lepiej się czuję - tłumaczył.

Conan Kaźmierski odpowiedział na kilka krótkich pytań jednym z nich było to o wymarzone wakacje. Odpowiedź może wielu zaskoczyć.

- Bali, bo jest bardzo tanie i bardzo piękne - podkreślił.

Najpiękniejsze wspomnienie postanowił zachować dla siebie. Wyznał natomiast, że nie dotyka go hejt, ale czyta to, co piszą o nim Internauci. Jego marzeniem jest "dożyć przyjemnej starości". A młodszemu sobie powiedziałby:

- Nie zmieniaj się chłopaku.

Przyznał, że obecnie jest bardzo szczęśliwy, a wzrusza go "ból innych ludzi i też fajne chwile z rodziną, jak coś się miłego im dzieje". Jak zaznaczył niewiele rzeczy jest w stanie go zdenerwować.

- W ostatnich latach ja się bardzo uspokoiłem i mnie naprawdę mało rzeczy denerwuje. Na pewno denerwuje mnie jeżeli ktoś mówi źle o mojej rodzinie. To mnie bardzo denerwuje - zaznaczył stanowczo.

Conan Kaźmierski o swojej mamie

Conan Kaźmierski w rozmowie z Darią Pacańską z dziendobry.tvn.pl zdradził, że cieszą go dobre oceny. Wstaje wcześnie, ale zdarza się, że jest też nocnym markiem. A czego jeszcze nikt o nim nie wie?

- Cofnijmy się do czasów podstawówki, gdzie nazywano mnie Harry Potter, bo miałem takie okulary jak Harry Potter. Nie pamiętam, czy to były konkretnie te, ale szedłem z mamusią swoją przez miasto Polanica Zdrój no i nadziałem się na duży słup i połamałem okulary - opowiadał rozbawiony.

Zapytany o czym dla niego jest rodzina natychmiast powiedział: "numer jeden, najważniejsza na świecie". I dodał:

- Kontakt z mamą jest moim najlepszym kontaktem i najbardziej ścisłym kontaktem jaki mam i jaki miałem.

Program "99 gra o wszystko" można oglądać 28 sierpnia na antenie TTV.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości