Gwiazdy

Colin Farrell o swoim ojcostwie: "Synom staram się nie przeszkadzać"

Gwiazdy

Aktualizacja:

„Dumbo” to aktorska wersja znanej wszystkim bajki o słoniu, który urodził się z ogromnymi uszami. Był obiektem żartów i kpin, dopóki nie okazało się, że dzięki tym uszom potrafi latać. W wyreżyserowanym przez Tima Burtona filmie jedną z głównych ról zagrał Colin Farrell.

  • "Dumbo" Tima Burtona
  • Jakim ojcem jest Colin Farrell?
  • "Przedszkolanka"
  • "W domu innego"

Zobacz też:

Anna Wendzikowska szczerze o chorobie córki Kornelii

Film "Dumbo" Tima Burtona

Minęło już 78 lat od premiery oryginalnego Dumbo w amerykańskich kinach. Był on zaledwie czwartym animowanym filmem Disneya. Prawie osiem dekad później widzowie mają okazję obejrzeć nową wersję tej historii w reżyserii Tima Burtona, niemal legendarnego już twórcy.

Były żołnierz Holt zostaje opiekunem cyrkowego słonia. Z biegiem czasu jego dzieci odkrywają niesamowite zdolności Dumbo.

Colin Farrell przyznał, że dzięki aktorstwu wciąż może funkcjonować w świecie wyobraźni. Jego zdaniem ten film jest szansą dla dorosłych, by wrócić do pięknych, dziecięcych cech charakteru, miedzy innymi dziecięcej radości, zabawy czy bujnej i pięknej wyobraźni.

Jakim ojcem jest Colin Farrell?

Film porusza problem samoakceptacji, który dotyka większości z nas na różnych etapach życia. Zdaniem Farrella „Dumbo” może być dobrą lekcją akceptacji.

„Dumbo” jest pochwałą inności i niedoskonałości.

Film jest o tym, że tak naprawdę każdy z nas jest doskonały. Bez względu na to, z czym przychodzimy na ten świat. Jesteśmy idealni, jedyni w swoim rodzaju. Piękni i wartościowi.

Tego Colin stara się uczyć swoich synów.

Mam dwóch pięknych i skomplikowanych, wrażliwych i mądrych chłopców. Jedyne co muszę robić, to im nie przeszkadzać.

Aktor podobnie jak jego filmowy bohater wychowuje dzieci metodą prób i błędów. Chce, by chłopcy odnaleźli w sobie siłę. Dodał również, że bycie ojcem jest niełatwą rolą.

Na co iść do kina w najbliższy weekend? Oprócz "Dumbo" Anna Wendzikowska poleca "Przedszkolankę" albo "W domu innego".

Film "Przedszkolanka"

Kiedy Lisa przypadkiem odkrywa geniusz poetycki swojego pięcioletniego ucznia, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wszystko, aby nie został zmarnowany.

Przedszkolanka to psychodrama o granicy pomiędzy zachwytem a obsesją w niepokojąco cichej tonacji.

"W domu innego"

Powojenne Niemcy, rok 1946. Rachael Morgan (Keira Knightley) przybywa do zrujnowanego Hamburga w środku mroźnej zimy, by dołączyć do swego męża, Lewisa (Jason Clarke), brytyjskiego pułkownika, któremu powierzono zadanie odbudowania miasta. Gdy tylko przekraczają próg nowego domu, Rachael ze zdumieniem odkrywa, że Lewis podjął zaskakującą decyzję: pozwolił, by dzielili wspaniałe domostwo z jego poprzednim właścicielem, niemieckim wdowcem (Alexander Skarsgård) i jego zbuntowaną córką. W pełnej napięcia atmosferze wrogość i smutek szybko ustępują miejsca namiętności i zdradzie.

Więcej:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości