Gwiazdy

Co robiły gwiazdy, zanim stały się popularne?

Gwiazdy


Droga na szczyt nie zawsze jest prosta. Czym zajmowali się znani, zanim usłyszały o nich media? O tajemnicach z przeszłości gwiazd w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Basia Pasek.

Zanim gwiazdy stały się popularne przeszły naprawdę długą drogę. Często w czasach młodości osoby znane nam z telewizji wykonywały zupełnie inną pracę. Jakie to zawody?

Długa droga do kariery

Dorota Gardias kiedyś śpiewała na weselach. Teraz dziennikarka swój aksamitny głos prezentuje widzom, opowiadając o pogodzie.

Znany wszystkim aktor, Mikołaj Roznerski pracował w Holandii jako stolarz. Kolejną osobą, która nie wstydzi się swojej przeszłości i szczerze mówi o tym, co robiła, zanim stała się sławna, jest Krzysztof Ibisz. Prezenter telewizyjny czyścił toalety.

Margaret była wyrzucana z każdej pracy, w której była. Była kelnerką, bileterką.

- opowiedziała Basia Pasek

Czym zajmowała się jedna z najbardziej znanych, polskich blogerek modowych? Jessica Mercedes , zanim zaczęła rozwijać skrzydła w branży modowej, pracowała w hipermarkecie i rozkładała produkty na półkach. Z kolei popularny aktor, Tomasz Karolak podejmował się kilku prac. Kopał rowy, był ochroniarzem oraz sprzedawał ubrania na Stadionie Narodowym.

Kobiety również podejmowała się wielu prac. Kasia Grochola zaczynała od bycia salową, jednak przykre widoki szpitala przekonały ją, aby zając się czymś innym. Grażyna Wolszczak , zanim zaczęła grać w serialach i filmach sprzątała na poczcie, a Kasia Pakosińska była woźną.

To wszystko udowadnia, że choć droga na szczyt nie jest łatwa, ciężką pracą możemy osiągnąć sukces i znaleźć się w innym miejscu.

Zobacz też:

Margaret zdradziła, że jest zaręczona z KaCeZetem

„39 i pół… tygodnia” Tomka Karolaka to opowieść o kryzysie 50-latka

Katarzyna Pakosińska. Szczęśliwa i zakochana żona Gruzina!

Pozostałe wiadomości