Gwiazdy

Clödie na scenie Dzień Dobry TVN. Wokalistka zaśpiewała melancholijną piosenkę "Dusk Till Dawn"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Clödie w piosence „Dusk Till Dawn”
Clödie w piosence „Dusk Till Dawn” Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Clödie to rockowa grupa, a na jej czele stoi obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem frontmenka Klaudia "Clödie" Trzepizur. Wokalistka w Dzień Dobry TVN wykonała utwór "Dusk Till Dawn", który opowiada o miłości niczym z hollywoodzkiego filmu romantycznego.

Zespół Clödie

Clödie to charakterystyczne i niepowtarzalne pop-rockowe brzmienie. Świeżość i ogromna żywiołowość sprawiają, że zespół zaraz po wejściu na scenę znajduje wspólny język z odbiorcą. Singiel "GO!" rozsławił grupę wśród szerszej publiczności, a na platformie YouTube ma ponad 1,6 mln wyświetleń.

Kolejnym przełomowym momentem w karierze muzyków było nagranie akustycznej wersji utworu "Zombie" zespołu The Cranberries. Film od 2018 roku ma ponad 34 mln odsłon.

Clödie - "Dusk Till Dawn"

Zespół Clödie zagrał setki koncertów w kraju i za granicą, m.in. w USA, Niemczech, Norwegii, Szwajcarii, Austrii czy Estonii.

W skład grupy wchodzą: Klaudia Clödie Trzepizur - wokal, Olaf Olszewski - gitary, Krzysztof Mrzygłód - instrumenty klawiszowe, Jacek Czekaj - bass, Mateusz Królica - perkusja oraz Paweł Szczubiał - gitara akustyczna.

Występ Clödie na scenie Dzień Dobry TVN można zobaczyć i posłuchać w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Pozostałe wiadomości