Gwiazdy

Keith Richard, Rod Stewart i Jon Bon Jovi - kim są żony muzyków? Jeden z nich poznał ukochaną w szkole średniej

Gwiazdy

Aktualizacja:

Przez lata żyły u boku największych gwiazd rock and rolla. Były wsparciem, ostoją i inspiracją. Kim są i czym zajmują się żony najbardziej znanych muzyków świata?

Iman – żona Davida Bowie’ego

Iman to modelka i żona jednej z najbardziej awangardowych postaci dwudziestego wieku. Ślub z wielką gwiazdą wzięła w 1992 roku.

Iman przez ponad 20 lat była żoną Davida Bowiego. Co ciekawe, Dawid Bowie, chyba najbardziej ekscentryczna postać świata muzyki, uchodził za osobę, która raczej w stałe związki się nie angażowała. Iman udało się zdobyć jego serce

- powiedziała Sandra Hajduk.

Para poznała się w jednym z najbardziej popularnych, amerykańskich klubów. - Cała societa, cała śmietanka spędzała tam wieczorami czas. David podobno od razu w Iman się zakochał. Dzisiaj Iman ma lat 65. Była muzą Donny Karan, Yves Saint Laurenta. Obłędna. Jedna z najpiękniejszych kobiet świata – dodała dziennikarka.

David Bowie zmarł w 2016 roku, pozostawiając po sobie wielką pustkę. Iman bardzo często podkreśla w wywiadach, że takiego mężczyzny jak Bowie już później nie poznała i raczej nie pozna.

Dzień Dobry TVN

Patty Hansen – żona Keitha Richarda

Patty Hansen, żona Keitha Richarda, podobnie jak Iman była modelką.

- Oni są razem od 83 roku. Byłam w szoku, że taki muzyk jak on, znany z wielu ekscesów, jest w jednym stałym związku od prawie czterech dekad – stwierdziła Sandra Hajduk.

Patty Hansen poznała męża w Studio 54 - bardzo znanym niegdyś klubie w Nowym Yorku, gdzie gwiazdy rocka spotykały się z modelkami.

- Keith do najpiękniejszych mężczyzn nie należał, ale ta charyzma i talent spowodowały, że zdobył serce wziętej i cenionej modelki – zauważa dziennikarka.

Dzień Dobry TVN

Penny Lancaster i Rod Stewart

Penny Lancaster w 2007 roku poślubiła 26 lat starszego Roda Stewarta. Związek angielskiej modelki i wielkiego muzyka na początku budził kontrowersje. Bardzo wiele osób sprzeciwiało się tej miłości, bowiem Rod był wtedy w separacji z wcześniejszą żoną. Penny poznał będąc prawdopodobnie w poprzednim związku – powiedziała Sandra Hajduk.

Dzień Dobry TVN

Dorothea Hurley i Jon Bon Jovi

Ich historia pokazuje, że szkolne miłości mogą przetrwać wiele. - Poznali się w liceum, ale ślub wzięli kilka lat później – wspomniała Sandra Hajduk. Dorothea Hurley i Jon Bon Jovi pobrali się w 1989 roku w kapliczce w Las Vegas. Para ma czwórkę dzieci. Jaki jest ich sposób na udany związek? - Ciągle widzą w sobie nastolatków z liceum – powiedziała dziennikarka.

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Ula Chincz pokazała, jak radzić sobie z zaśnieżonym wózkiem. Fani: "Pani jest genialna"

Magda Gessler nie ma kontaktu z wnuczką. Dlaczego Nena nie może spotykać babci?

Kit Harington i Rose Leslie z "Gry o tron" zostali rodzicami. Znamy płeć dziecka

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości