Gwiazdy

Cleo pokazała się w nowej fryzurze. Fani zachwyceni odświeżonym wizerunkiem artystki

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Cleo przyzwyczaiła nas do swojej charakterystycznej fryzury, czyli włosów spiętych w kucyk. Domowa izolacja zmusiła ją jednak do pewnej modyfikacji swojego wizerunku, czym zaskoczyła fanów. Jak zmieniła się piosenkarka?

Cleo w rozpuszczonych włosach

Poza wspaniałym głosem, intrygującymi stylizacjami artystkę charakteryzuje również jej perfekcyjna fryzura. Cleo przyzwyczaiła swoich fanów do długich blond włosów upiętych w kuc. Tym razem pokazała się w nieco innej wersji niż dotychczas. Piosenkarka zachwyciła zdjęciem, na którym pokazała się w lekkich i rozpuszczonych włosach.

Jejku, ale ślicznieeee ??❤️??

Ale pięknie wyglądasz! ?Miłego dzionka! ?❤️❤️

Aż dech zapiera?

Gdyby nie te oczy, to zupenie inna osoba ?

- napisali w komentarzach fani Cleo.

Domowe farbowanie Cleo

Jak się okazało artystka pochwaliła się efektem domowego farbowania włosów. Przyznała, że izolacja zmusiła ją do takiego rozwiązania, lecz jest zadowolona ze swoich fryzjerskich umiejętności.

Ta dłuuuuga izolacja w domu skłania mnie do różnych wynalazków ?? dzisiaj wymysliłam bardzo prosty sposób na szybkie blond pasemka i odswieżenie koloru wokół buzi ?

- napisała Joanna Klepko.

Mistrzowie domowych koloryzacji

Zamknięte salony fryzjerskie zmuszają nas do tego, że sami musimy wcielić się w rolę mistrzów fryzjerstwa, bądź poprosić domowników o pomoc. Zobaczcie filmik, na którym mąż zrobił wszystko, aby jego żona była zadowolona z efektu koloryzacji.

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości