Gwiazdy

Cleo na Top of the Top Sopot Festival. "Podładowałam baterie solidnie"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Cleo w Sopocie premierowo z „Żywiołami”
Cleo w Sopocie premierowo z „Żywiołami”Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Cleo była jedną z gwiazd drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival 2022. Publiczność zgromadzona w Operze Leśnej, jak i widzowie przed telewizorami, mieli okazję usłyszeć nowy utwór artystki pt. "Żywioły". Czy piosenka się spodobała? Jak wokalistka wspomina swój występ? O tym wszystkim gwiazda opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Cleo na Top of the Top Sopot Festival 2022

Drugiego dnia (17 sierpnia) Top of the Top Sopot Festival 2022 na scenie w Operze Leśnej rządziły taneczne rytmy. Jedną z gwiazd koncertu #iDANCE była Cleo. W rozmowie z Filipem Chajzerem przyznała, że doskonale czuła się na festiwalowej scenie. - Sopocka publiczność nigdy nie zawodzi. Ta energia, którą dostałam, mimo ogólnego zmęczenia podładowałam baterie solidnie - przyznała nasza rozmówczyni.

Wokalistka w Sopocie zaprezentowała się widzom w stylu country. - Tam jeszcze mnie nie było. Bardzo lubię eksperymentować nie tylko muzyką, ale także z wizerunkiem, a że lubię splatać wizerunek z muzyką, którą tworzę, to ten ostatni singiel "Żywioły" tam do Dzikiego Zachodu sobie poleciał - mówiła piosenkarka. Jak dodała, tę inspirację wyniosła z domu. - Mój tata bardzo chętnie oglądał westerny, [...], moja mama bardzo lubiła zawsze te tańce westernowe, country. Myślę, że to się gdzieś przełożyło na moje zainteresowania - stwierdziła Cleo.

Cleo w utworze "Żywioły"

Utwór "Żywioły", który artystka - premierowo - wykonała drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival, znalazł się na najnowszej płycie artystki pt. "VinyLOVA". Album niedawno trafił do sklepów muzycznych. Wokalistka swój najnowszy singiel zaprezentowała również na scenie Dzień Dobry TVN. Jak wypadła? Dowiecie się tego z powyższego video.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości