Gwiazdy

Cleo wyznała na naszej scenie miłość. "Kocham" to najnowszy utwór gwiazdy

Gwiazdy

Cleo jest jedną z najbardziej popularnych polskich wokalistek. Z okazji walentynek, artystka zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN utwór "Kocham". Teledysk do piosenki ukazał się kilka dni temu i w ciągu zaledwie 24 godzin zobaczyło go ponad milion internautów.

Cleo na scenie Dzień Dobry TVN

Cleo, czyli Joanna Klepko, zasłynęła ze współpracy z Donatanem, z którym w 2015 roku wydała głośny utwór "My Słowianie". Od tamtej pory ciągle nagrywa i zdobywa nowych fanów.

Na początku lutego wokalistka zaprezentowała swój najnowszy teledysk do utworu "Kocham". Piosenka utrzymana jest w stylistyce lat 60. ubiegłego wieku, czyli w brzmieniach vintage.

Gwiazdy w teledysku Cleo

W klipie wystąpiła plejada gwiazd ze świata YouTuba, Instagrama, TikToka: Roksana Węgiel, Weronika Sowa, Marcysia Ryskala, Mateusz Trąbka, Mateusz Krzyżanowski, Damian Kordas, Magda Bereda, Adrianna Skon, Nadia Długosz, Paweł Svinarski, Ula Grotyńska, Natalia Sisik, Martyna Zbirańska, Michał Gała, Daniel Rusin Reżyser Życia, Ola Szkołka, Nicol Pniewska, Xavier Pniewski, Bart HighBart, HighMama.

Klip jest utrzymany w kolorowym klimacie.

- Wiedzieliście, że stan zakochania jest bardzo podobny do uczucia, które towarzyszy nam po zjedzeniu słodyczy? To przez hormony szczęścia! "KOCHAM" łączy te dwa światy - napisała wokalistka na kanale YouTube.

>>> Zobacz także:

Roksana Węgiel nie przepada za swoim wielkim hitem. "Pewnie fani są w szoku, że to powiedziałam"

Ewa Farna porównała swoje zdjęcia z filtrem i bez. "Na obu piękna"

Klaudia Halejcio jest w ciąży. "Czuję się niesamowicie"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości