Gwiazdy

Cleo i Krzysztof Zalewski u Kuby Wojewódzkiego

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

Wtorkowy odcinek show Kuby Wojewódzkiego był pełen muzycznych emocji. Na kanapie zasiedli najpopularniejsi polscy artyści - Cleo i Krzysztof Zalewski, którzy pierwszy raz zaśpiewali w duecie. Zobacz ten odcinek show.

Cleo i Krzysztof Zalewski u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki wie, jak upiec kilka pieczeni na jednym ogniu. Gośćmi jego wtorkowego programu byli Joanna Klepko "Cleo" i Krzysztof Zalewski. Zdolni polscy artyści, których popularność rozpoczęła się dzięki udziałowi w talent show - "X Factorze" i "Idolu".

Żyć. Nie egzystować. To nudne. Namieszać jak należy... Oraz inne takie mądrości ??? #wtorek #tvn #kubawojewodzki i inni??? Zapraszam?

- napisał prowadzący show.

Było muzycznie, a podczas programu Cleo i Zalewski po raz pierwszy zaśpiewali w duecie!

Kuba Wojewódzki zaprosił Cleo i Zalewskiego

Czego tym razem dowiedzieliśmy się dzięki podchwytliwym pytaniom Kuby? Fani dziennikarza oraz wokalistów z niecierpliwością czekali na nadchodzący odcinek. Byli pewni, że pojawi się tam wiele nieznanych dotąd historii.

Jakie zestawienie osobowości :) ... super, nie mogę doczekać się już wtorku ❤️??

Uwielbiam Cleo i jej głos, ale Krzysztof po prostu rozwala system❤️?? niech już będzie wtorek?

Krzysia darzę miłością wielką! Będę oglądać, super ?

- pisali obserwatorzy Kuby pod postem.

Cleo u Wojewódzkiego o narkotykach

Piosenkarka zdecydowanie skradła show swoim wyglądem. Cleo pojawiła się w czarnym, obcisłym kombinezonie, a Kuba stwierdził, że "charakteryzacją" przypomina Barbarellę. To jednak nie wszystko. Rozmowa z Joanną krążyła przede wszystkim wokół tematu najnowszej płyty, śpiewaniu gospel oraz "smaczków" z życia prywatnego. Informacje, które wyciągnął prowadzący show z pewnością przekroczyły oczekiwania fanów wokalistki.

Kiedy z ust Kuby wydobyły się żarty na temat palenia "blantów", Cleo wyznała, że stroni od wszelkich substancji psychoaktywnych. Z jednej strony boi się reakcje na nie, a z drugiej... uważa, że wtedy mogłaby znacząco przytyć.

Ja bym ważyła 300 kg

- zażartowała Cleo, przyznając, że raz zdarzyło jej się zapalić coś więcej niż zwykłego papierosa .

Mamo, tato, to był tylko raz

- mówiła Cleo do rodziców, którzy zapewne oglądali wywiad z córką.

Zalewski u Wojewódzkiego - o byciu tatą i relacji z ojcem

Podczas rozmowy z Kubą, Krzysztof Zalewski bardzo się otworzył. Rozmowa rozpoczęła się od upodobań muzycznych wokalisty, który (jak się okazało) jest ogromnym fanem zespołu Iron Maiden. Jednak przy okazji wspomnień o ostatnich miesiącach związanych z lockdownem, Zalewski poruszył temat swojego syna.

Byłem przykładnym ojcem, chodziłem na spacery, cztery razy dziennie biegałem po chleb

- powiedział. Kontynuując "wywiad" Kuba zapytał, jak Krzysztof przygotowywał się do bycia ojcem. Czy ta rola go przytłacza?

Nie da się przygotować. Każdy to jakoś robi. (...) Dopada mnie taka myśl, co jakiś czas, że ten bezmiar odpowiedzialności lekko mnie przeraża

- wyznał muzyk.

Ostatnia piosenka na płycie "Zabawa" jest dedykowana właśnie synowi Krzysztofa Zalewskiego. Inspiracją do utworu "Grzeczny Bądź" była także jego trudna relacja z ojcem.

Odnaleźliśmy się dopiero, jak miałem 13 lat

- oznajmił.

Program "Kuba Wojewódzki" oglądaj na player.pl i we wtorki o 22:30 w TVN.

Krzysztof Zalewski o nowej płycie: Kto wie, może powinienem zmienić zawód i zostać jasnowidzem? Zobacz rozmowę w Dzień Dobry TVN:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości