Gwiazdy

Dziewczyna Elona Muska została twarzą Adidasa! Kim jest piękna Claire Boucher "Grimes"?

Gwiazdy

zrzut ekranu instagram.com/grimes

Claire Boucher została twarzą kolekcji Adidas by Stella McCartney. Artystka opisała na swoim Instagramie, jak wygląda jej dzień treningowy. Będziecie w szoku.

Dziewczyna Elona Muska, znana kanadyjska piosenkarka Claire Boucher została nową twarzą kampanii Adidasa, dokładnie linii zaprojektowanej przez Stellę McCartney.

Wyświetl ten post na Instagramie.

?????‍♀️

Post udostępniony przez MISS ANTHROPOCENE (@grimes)

Claire Boucher, w sieci znana jako „Grimes” opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze swojego treningu. W opisie zdradziła, jak dba o swoją sylwetkę.

Adidas zapytał mnie, jak wygląda mój trening? Do treningu podchodzę w sposób holistyczny. Po pierwsze utrzymuję zdrowie na poziomie komórkowym. To znaczy, że maksymalizuję pracę mitochondriów dzięki takim suplementom jak NAD+, acetylokarnityna i magnez. Potem spędzam od dwóch do czterech godzin w komorze deprywacji sensorycznej, co pozwala mi na „astro-poślizg” do innych wymiarów - przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Popołudniami prowadzę 1-2 godzinną walkę na miecze z moim trenerem, Jamesem Lewem. Następnie spędzam 30-45 minut na górskiej wędrówce - prawdopodobnie jest to najbardziej efektywny trening. Później, zanim udam się do studia spędzam 45 minut, rozciągając się.

Co ciekawe, Claire Boucher, przed pracą w studiu nagraniowym odbywa jeszcze 25-minutową sesję krzyku. O swoje struny głosowe dba pijąc herbatę z miodem.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Źródło: instagram.com

Pozostałe wiadomości