Gwiazdy

"Mamy zdecydowanie za dużo". Anja Rubik wspiera akcję "Ciuch w ruch" i odpowiedzialną modę

Gwiazdy

Dziś kolejny dzień akcji „Ciuch w ruch”. W kawiarence Dzień Dobry TVN można w łatwy sposób pozbyć się niepotrzebnych ubrań, wymienić je na nowe, a przy okazji zaoszczędzić pieniądze. W akcji wzięła też udział Anja Rubik. W rozmowie z Kasią Olubińską zdradziła, jak łączy ekologię z modą.

Anja jest ikoną nowego trendu odpowiedzialnej mody. Modelka od długiego czasu pracuje w świecie, w którym ubrania odgrywają istotną rolę. Mimo to wie, jak dbać o środowisko.

Odpowiedzialna moda według Anji Rubik

Modelka stara się odpowiedzialnie wybierać ubrania. Jak przyznała świadomość społeczeństwa rośnie i coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, co oferują nam koncerny odzieżowe.

Zachęcam bardzo, żeby ludzie sprawdzali metki, żeby nie kupowali rzeczy, które mają w sobie plastik czy poliestry.

- powiedziała Anja.

Noszenie tech samych ubrań nie jest niczym złym. Warto więc zainwestować w jedną droższą rzecz, która posłuży nam na lata, a przy okazji nie zaszkodzi środowisku.

Moda cały czas zatacza koło i możemy fantastyczne rzeczy znaleźć w second handach. Ja często chodzę i czasem udaje mi się znaleźć bardzo fajną rzecz. Ostatnio kupiłam świetne spodnie.

- dodała.

Anja Rubik wspiera akcję „Ciuch w ruch”

Modelka dołączyła do ambasadorów akcji. Jak stwierdziła, jest to fantastyczna inicjatywa. Wymiana ubraniami daje nam możliwość bycia unikatowym. Dzięki temu mamy pewność, że inne osoby mijające nas na ulicy nie będą wyglądały tak samo. Ponadto jest to świetny pomysł na zadbanie o ekologię. Anja przyznała, że oddaje swoje rzeczy siostrze i mamie.

Mamy zdecydowanie za dużo w stosunku do tego, co potrzebujemy w dzisiejszych czasach.

Jaki jest must have każdej damskiej szafy?

Anja zdradziła, w jakie ubrania warto zainwestować, aby posłużyły nam przez kilka sezonów. Są to m.in.:

  • skórzana kurtka,
  • dobre jeansy,
  • sweter,
  • koktajlowa sukienka,
  • szpilki i botki.

Zobacz też: Ciuch w ruch! Przyjdź do nas na "szafa party"

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości