Gwiazdy

Klaudia Halejcio rozmyśla nad płcią dziecka. Czy wierzy w ciążowe przesądy?

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Odkąd Klaudia Halejcio poinformowała, że spodziewa się dziecka, na bieżąco relacjonuje przebieg ciąży. Jest bardzo szczęśliwa i tą radością pragnie dzielić się z innymi. Tym razem opublikowała w mediach społecznościowych fotografie z uroczej sesji, pokazując sporych rozmiarów brzuszek, a fani zgadują jakiej płci będzie maleństwo.

Klaudia Halejcio o ciąży

Klaudia Halejcio w rozmowie z Dzień Dobry TVN wyjawiła, że przez dłuższy czas nie było widać, że jest w ciąży. Dopiero na kilka dni przed walentynkami jej brzuszek zaczął się zaokrąglać. Na najnowszym zdjęciu, które udostępniła na instagramowym profilu widać, że malec zaczyna rosnąć.

Chłopiec czy dziewczynka?

Ponadto aktorka pozuje w otoczeniu dużego misia i kolorowych balonów. Przyjęło się, że niebieski przeznaczony jest dla chłopca, a różowy – dla dziewczynki. Aktorka lada chwila będzie w szóstym miesiącu ciąży i jak sama przyznała – chciałaby już poznać płeć. Niestety malec postanowił przygotować niespodziankę dla przyszłych rodziców i podczas badania umiejętnie się ukrywa, więc Klaudia wciąż musi żonglować pomiędzy różem a błękitem.

- Chłopiec, czy dziewczynka? Właściwie już na tym etapie dzięki USG dość łatwo stwierdzić płeć dziecka, ale bywa i tak, jak u nas, że maluch za każdym razem przy badaniu "ukrywa" swe wdzięki – rozpoczęła Halejcio.

- Aaaa…. Nie mogę się doczekać kiedy nam się pokaże. Jak myślicie, co będzie? Ponoć jest wiele sposobów, by poznać płeć dziecka, przynajmniej tak mówią rodzice. Chociaż nie wiem, czy wierzyć w przesądy – dodała.

Przesądy ciążowe

Pod postem internauci zaczęli odpowiadać na zadane pytanie i spekulować, jakiej płci jest maleństwo. Większość z nich zgodnie stwierdziła, że aktorka może urodzić synka . Dlaczego? Bo jeden z przesądów brzmi, że jak kobieta ma urodzić córeczkę, traci urodę. Natomiast aktorka promienieje i wygląda kwitnąco.

- Gdy się jest w ciąży z córką, to kobieta się zmienia na twarzy – wyjawiła jedna z internautek. - Obstawiam chłopaka. Pięknie wyglądasz – dodała kolejna.

Natomiast jedna z fanek Halejcio wyłamała się i zdradziła inny przesąd:

- Po brzuchu widać dziewczynkę. Nie zawsze się to sprawdza, ale w 90 proc. jak kulka to chłopak, jak rozłożony brzuch to dziewczynka – napisała.

Osoby niewierzące w przesądy jednogłośnie oświadczyły, że nieważne, jakiej płci będzie dziecko, najważniejsze, aby było zdrowe. My również podpisujemy się pod tymi słowami i trzymamy kciuki.

Zobacz też:

Agnieszka Włodarczyk na wakacjach: "Długo na mrozie nie wytrzymałam". Czy podróżowanie w ciąży jest bezpieczne?

Sylwia Nowak - była mistrzyni jazdy figurowej na lodzie wspomina najlepsze lata swojej kariery. Co robi dziś?

Maciej Stuhr i jego żona pokazali swój dom. "Mieszkamy obecnie w osiem osób"

Zobacz wideo: Rewolucja w życiu – Klaudia Halejcio zostanie mamą!

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości