Gwiazdy

"Ciemno, prawie noc" już w kinach! Czy warto zobaczyć?

Gwiazdy


Za nami premiera filmu z Magdą Cielecką w roli głównej "Ciemno, prawie noc". Film możecie oglądać w kinach od piątku, 22 marca. O czym opowiada film? Jak gwiazdy przygotowywały się do zagrania w filmie Borysa Lankosza? Zobaczcie!

Zobacz też: Chyłka - serial TVN - o czym opowiada?

Ciemno, prawie w noc - premiera

Do kin wszedł film Borysa Lankosza "Ciemno, prawie noc". Możecie go oglądać od piątku, 22 marca. W roli głównej Magdalena Cielecka, w pozostałych: Marcin Dorocińska, Agata Buzek, Aleksandra Konieczna, Dawid Ogrodnik i wielu innych.

Film można oglądać w polskich kinach od piątku, 22 marca.

Ciemno, prawie noc. O czym opowiada film?

Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci. Do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor, w tej roli Magdalena Cielecka, która chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu. Dążąc do odkrycia prawdy, dziennikarka będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie – tajemnicy swojego dzieciństwa i szokującym sekretom własnej rodziny.

Z czasem ponura intryga kryminalna połączy w jedno zaginięcia dzieci, wojenną przeszłość, legendę zaginionego skarbu oraz losy samej Alicji, która na swojej drodze zmierzy się z czystym wcieleniem zła, jak i zyska sojuszników, stojących po stronie dobra. Mroczna i piękna sceneria miasta oraz okolic zamku Książ dopełniają świat barwnych i niebezpiecznych postaci, w którym nasza bohaterka przestaje oceniać rzeczywistość tak jak dotychczas…

Zobacz:

  1. 1Chyłka. Czy serial powtórzy sukces powieści?
  2. 2Gwiazdy na premierze "Chyłka - Zaginięcie"

    Pozostałe wiadomości