Gwiazdy

Znane pary, które dzieli duża różnica wieku. W polskim show-biznesie rekord to 37 lat

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Choć od lat wpaja się, że wiek w miłości nie gra roli, to wciąż temat ten wywołuje dużo emocji. Gdy Bartosz Gelner odniósł się do związku z Magdaleną Cielecką, przez kilka dni media rozpisywały się o ich relacji. Pomiędzy nimi jest 16 lat różnicy, ale wcale nie są pod tym względem rekordzistami w polskim show-biznesie. Kto znalazł się na liście par z dużą różnicą wieku?

Znane pary z dużą różnicą wieku

Ostatnio Bartosz Gelner był gościem w Dzień Dobry TVN w cyklu Kingi Burzyńskiej "Światła na". W materiale powiedział, że, jak nie przygotowuje się do roli, to można go spotkać na ul. Marszałkowskiej 45. - Jak z Magdą krążymy po mieście na rowerach, to mamy taki system, że tu wpadamy – wyjawił. Po tych słowach media zaczęły się rozpisywać na temat jego związku z Magdaleną Cielecką, która jest starsza od niego o 16 lat.

Które inne pary z polskiego show-biznesu dzieli duża różnica wieku?

Beata Ścibakówna i Jan Englert – 25 lat różnicy

Szczęśliwi czasu nie liczą. Szczególnie ci, którzy są szczęśliwie zakochani, a w polskim show-biznesie takich par nie brakuje. Wystarczy chociażby spojrzeć na Beatę Ścibakównę i Jana Englerta. Znana aktorka od ponad 20 lat jest żoną słynnego aktora i reżysera Jana Englerta, z którym doczekała się córki Heleny. Choć parę dzieli 25 lat różnicy, a aktor był nauczycielem swojej przyszłej żony w szkole teatralnej, oboje udowadniają, że w miłości wszystko jest możliwe.

Julia Kamińska i Piotr Jasek - 20 lat różnicy

Choć aktorka rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, to od ponad dekady związana jest z Piotrem Jaskiem, głównym scenarzystą "BrzydUli". To właśnie na planie serialu ich drogi się skrzyżowały.

- Poznaliśmy się przy okazji pierwszej serii serialu, pracowaliśmy razem. Zaczęło się od przyjaźni, teraz mieszkamy już razem i wspólnie bierzemy udział w "BrzydUli 2". Między seriami było dziesięć lat przerwy, ale i bez tej produkcji daliśmy radę – tłumaczył scenarzysta w "Kulisach sławy" - programie reporterów "Uwaga! TVN".

Przypomnijmy, że Julia jest jedną ze współscenarzystek "Brzyduli 2". Więcej na ten temat w artykule: "Kulisy sławy" Julii Kamińskiej. Jak "BrzydUla" zmieniła jej życie?

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński - 27 lat różnicy

Izabela Janochowska od ponad 8 lat związana jest z Krzysztofem Jabłońskim. Tancerka poznała biznesmena na planie "Tańca z gwiazdami" i momentalnie się zakochała. W 2013 roku zaręczyli się w Rzymie, a już rok później byli po ślubie. Dziś wspólnie wychowują synka, Christophera. W Dzień Dobry TVN wyjawiła, że na co dzień nie odczuwa, że jej partner jest od niej starszy o 27 lat.

Janusz Chabior i Agata Wątróbska – 18 lat różnicy

Ostatnio mogliśmy podziwiać parę na antenie TVN w programie "Power Couple". W drugim odcinku show Agata Wątróbska zdradziła, że po raz pierwszy spotkali się 6 lat temu na planie serialu, gdzie grała młodą policjantkę, a on jej starszego mentora. Dziś tworzą szczęśliwy związek, a różnica wieku nie ma dla nich znaczenia. W czerwcu zeszłego roku powiedzieli sobie "tak".

Rekordzistami w polskim show-biznesie są Karol i Małgorzata Strasburgerowie. Dzieli ich 37 lat różnicy. Podobnie jest zresztą u Karoliny Nolbrzak i Włodzimierza Matuszaka. Aktor jest starszy o 34 lata.

W powyższych przykładach to partnerzy są starsi od ukochanych. Natomiast nie tylko Magdalena Cielecka związała się z młodszym mężczyzną. Piotr Stramowski skradł serce Katarzyny Warnke , która jest o 10 lat od niego starsza, a Małgorzata Kożuchowska ma o kilka lat młodszego męża. To pokazuje, że najważniejsza jest miłość, a nie PESEL !

Zobacz także:

Podróżowanie z dzieckiem nie zawsze jest przyjemne i łatwe. Coś o tym wie Monika Mrozowska: "Na samą myśl dostaję zimnych potów"

Naomi Campbell została mamą w wieku 50 lat. "Nie ma większej miłości"

Dzień Dobrych Uczynków. Gosia i Filip podpowiadają, jak małymi gestami wywołać uśmiech na twarzach bliskich

Zobacz wideo: Agata i Janusz, czyli "Power Couple"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości