Gwiazdy

"Ciąża to stan przereklamowany!" Szczere wyznanie Agnieszki Sienkiewicz

Gwiazdy

Aktualizacja:

Agnieszka Sienkiewicz (34 l.)ogłosiła kilka tygodni temu za pomocą Instagrama, że spodziewa się dziecka! Aktorka pokazała zdjęcie jej mocno zaokrąglonego brzuszka. Teraz mówi szczerze swoim fanom, jak się czuje. Okazuje się, że ciąża nie zawsze jest pięknym okresem w życiu kobiety. "Ciąża to stan jednak „ciutkę” przereklamowany!" - pisze Sienkiewicz.

Więcej: Chłopiec czy dziewczynka? Znamy płeć dziecka Kasi Tusk

Agnieszka Sienkiewicz zostanie mamą!

Agnieszka Sienkiewicz ogłosiła kilka tygodni temu, że jest w ciąży Aktorka podzieliła się wspaniałą wiadomością dotyczącą powiększenia jej rodziny na Instagramie. Przy okazji postanowiła pomóc w zbiórce pieniędzy dla 2,5-letniej chorej Kasi Jędrasik, która wymaga specjalistycznego leczenia. Dziewczynka ma wadę serca, którą może wyleczyć jedynie kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych - niestety potrzebnych jest na leczenie aż 7 milionów złotych.

Agnieszka Sienkiewicz szczerze o ciąży

Agnieszka nie może się doczekać, kiedy zostanie mamą. Napisała, że bardzo się cieszy, ale jednocześnie czuje się zmęczona:

Chyba należę do osób, które uważają, że ciąża to stan jednak „ciutkę” przereklamowany!!! Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko, i kwitnąć i błyszczeć, smyrać się po brzuchu, i nosić z dumą... Rzeczywistość bywa różna - napisała Sienkiewicz na swoim Instagramie.

Sienkiewicz dodała, że nie zawsze jest tak kolorowo i rzeczywistość nie jest taka piękna:

I czasem energii starcza gdzieś do południa, a przecież należałoby jeszcze mieć zadbane pazurki i na jogę wyskoczyć. I nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym „brzuszkiem”, bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści, a Właścicielka brzuszka dostaje histerii na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej, walcząc o wbicie się w cokolwiek, co nie ma kształtu worka - dodała Sienkiewicz.

Brawo dla Agnieszki Sienkiewicz za takie szczere wyznanie!

Zobacz też: Migdałowa kuchnia Agnieszki Sienkiewicz >>>

Fot. Instagram

Zobacz też: Kinga Korta pokazała syna Graysona!

Agnieszka Sienkiewicz jest związana z Mikołajem Gauerem (36 l.) już od kilku lat. Agnieszka i Mikołaj wzięli ślub w maju 2017 roku. Para wychowuje razem 3-letnią córeczkę Zosię (ur. 6 kwietnia 2016), która już za kilka miesięcy będzie miała rodzeństwo!

Agnieszka Sienkiewicz zawodowo jest związana z Teatrem Kwadrat, współpracuje również z teatrem im. Bogusławskiego w Kaliszu.

Baby boom w polskim show-biznesie

W polskim show-biznesie panuje teraz istny baby boom! Oprócz Agnieszki Sienkiewicz, dziecka spodziewają się takie gwiazdy jak: Joanna Kulig, Sara Boruc, Iza Janachowska, Kamila Nicpoń (żona Rafała Maślaka), Sylwia Juszczak, Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz też: Najczęściej wybierane imiona w 2018 roku to? >>>

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości