Gwiazdy

Gwiazdy na premierze "Chyłka - Zaginięcie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Zdolna, bezkompromisowa, odważna, czasem arogancka. Taka właśnie jest Joanna Chyłka – główna bohaterka serialu „Chyłka – Zaginięcie”, który powstał na podstawie książki Remigiusza Mroza. W poniedziałek odbyła się premiera serialu, który można oglądać na Player.pl.

Siedmioodcinkowy serial TVN „Chyłka – Zaginięcie”, który powstał na podstawie kryminalnej powieści Remigiusza Mroza, miał swoją premierę w poniedziałek. Za reżyserię serialu „Chyłka – Zaginięcie” odpowiedzialny jest Łukasz Palkowski – znany z produkcji takich jak: „Bogowie”, „Najlepszy”, „Rezerwat”, „Belfer”, „Pułapka”. W rolę tytułowej Joanny Chyłki wciela się Magdalena Cielecka, natomiast Kordiana Oryńskiego gra Filip Pławiak. Serial „Chyłka – Zaginięcie” będzie można oglądać na Player.pl.

Chyłka idzie po trupach. Chyłka nie przegrała żadnej sprawy. Bierze najtrudniejsze sprawy, na których wszyscy powiesili już krzyżyk. Oczywiście historia nie byłaby ciekawa, gdyby jej dobra passa nie trwała do czasu… Spotykamy ją w momencie pierwszego życiowego i zawodowego kryzysu, gdzie musi się skonfrontować sama ze sobą, z własną przeszłością. I tak naprawdę to co odsuwała, do niej wraca – tak o swojej roli opowiada Magdalena Cielecka.

Główne role, oprócz Magdaleny Cieleckiej i Filipa Pławiaka, w serialu zagrają: Katarzyna Warnke i Michał Żurawski. W obsadzie serialu "Chyłka - Zaginięcie" znaleźli się również: Piotr Głowacki, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski oraz Jakub Gierszał.

O czym jest serial „Chyłka – Zaginięcie”?

Główną bohaterką jest Joanna Chyłka – bezkompromisowa, odważna, niezwykle inteligentna prawniczka pracująca dla jednej z największych warszawskich kancelarii. W świecie, w którym dominują mężczyźni, Joanna Chyłka pokazuje, że w tym trudnym zawodzie potrafi się odnaleźć bez problemu. Do Chyłki zawsze trafiają najtrudniejsze sprawy. Tak też jest i tym razem. Kiedy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, policja rozpoczyna śledztwo. Nic nie wskazuje na to, że dziewczynka została porwana, dlatego automatycznie głównymi podejrzanymi stają się jej rodzice. Co w takim razie się z nią stało? Joanna Chyłka i Kordian Oryński (nazywany przez Chyłkę Zordonem) podejmują się obrony rodziców Nikoli. Wszystko jednak coraz bardziej zaczyna wskazywać na to, że to jednak małżeństwo jest winne uprowadzenia dziecka… Czy Chyłce i Oryńskiemu uda się rozwiązać tajemnicę zaginięcia Nikoli Szlezyngier? Czy to rodzice są odpowiedzialni za jej uprowadzenie? A może finał okaże się bardziej zaskakujący?

Premiera „Chyłka – Zaginięcie” – gdzie oglądać serial?

Serial „Chyłka – Zaginięcie” będzie można oglądać na platformie player.pl. Dwa pierwsze odcinki serialu zostaną udostępnione bezpłatnie widzom w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia - 26 grudnia. Kolejne będą dostępne co tydzień w ofercie płatnej.

Pozostałe wiadomości