"Chyłka-Rewizja". Obłędna Magdalena Cielecka w sesji zdjęciowej do 3. sezonu serialu

Gwiazdy

Aktualizacja:
TVN

"Chyłka-Rewizja" - to tytuł trzeciego sezon serialu opartego na prozie doskonałego pisarza, Remigiusza Mroza. Aktorzy odgrywający główne role - Magdalena Cielecka i Filip Pławiak właśnie wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej 3. sezon "Chyłki".

"Chyłka-Rewizja" - wznowiono zdjęcia do 3. sezonu serialu

Zdjęcia do trzeciego sezonu "Chyłki" rozpoczęły się w połowie lutego 2020 r. w Warszawie. Niestety z powodu pandemii koronawirusa musiały zostać zawieszone. Ekipa wróciła na plan w czerwcu i od tego momentu praca wre.

Ostatnio Magdalena Cielecka i Filip Pławiak wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej "Chyłkę-Rewizję". Zobaczcie jej efekty:

"Chyłka-Rewizja" - streszczenie 3. sezonu

W 3. sezonie serialu Joanna Chyłka zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klientem będzie mężczyzna, który po stracie żony i córki, ma otrzymać dużą sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. Stanie się on jednak głównym podejrzanym w sprawie.

W trzecim sezonie Chyłka znowu bierze sprawy nie do obrony, bo to jest jej casus i jej konik, ale przede wszystkim Chyłkę w trzecim sezonie widzimy na dnie. Widzimy ją rzeczywiście zdegradowaną, wyrzuconą z kancelarii, prowadzącą jakieś małe stoisko porad prawnych, borykającą się z uzależnieniem od alkoholu, samotną

- zdradziła w jednym z wywiadów Magdalena Cielecka.

Serial zyskał już wierne grono wielbicieli, którzy z niecierpliwością czekają na trzeci sezon. W "Rewizji" odsłonimy kolejne oblicze naszej bohaterki. Jej zmagania w życiu osobistym okażą się równie interesujące co wyzwania na sali sądowej. Jedno jest pewne - Chyłka na pewno nie przestanie zaskakiwać

- powiedziała Dorota Chamczyk, producentka serialu.

"Chyłka-Rewizja" - twórcy

Do obsady znanej z "Zaginięcia" oraz "Kasacji" dołączyli między innymi Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski, Małgorzata Klara.

Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym – Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media, kierownikiem produkcji Agnieszka Knysak-Sandecka. Za reżyserię odpowiadają Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel. Autorami scenariusza są Michał Wawrzecki oraz Justyna Stefaniak. Za zdjęcia odpowiada Mateusz Wichłacz.

"Chyłkę-Rewizję" będzie można obejrzeć jeszcze w tym roku w serwisie Player, gdzie dostępny jest już pierwszy i drugi sezon serialu.

Zobaczcie, co o 3. sezonie serialu powiedziała Magdalena Cielecka.

>>> Zobacz także:

Ponownie ruszyły zdjęcia do serialu "Chyłka". Kiedy premiera trzeciego sezonu?

Nadchodzi trzeci sezon "Chyłki". Magdalena Cielecka opublikowała pierwsze zdjęcie z planu

O pisaniu z Remigiuszem Mrozem: "To uzależnienie, ale całkiem przyjemne" [WYWIAD]

Autor: Iza Dorf

Źródło: tvn.pl