Gwiazdy

Magdalena Cielecka ogłosiła koniec serialu: "Co złego to nie ja... to Chyłka. Czas iść dalej"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Daria
Pacańska
Co słychać w świecie show-biznesu?

"Chyłka" to serial uwielbiany przez widzów. Niestety Magdalena Cielecka przekazała właśnie wiadomość, że nie będzie jego kontynuacji. Aktorka wstawiła zdjęcie z planu, pod którym napisała wiadomość do wszystkich fanów tej produkcji.

Koniec serialu "Chyłka"

Magdalena Cielecka, która przez 5. sezonów wcielała się w tytułową Chyłkę, właśnie poinformowała, że zapadła decyzja o niekontynuowaniu historii słynnej prawniczki. Aktorka podziękowała tym, z którymi pracowała. Widzowie z kolei dziękowali w komentarzach za trzy lata wielkich serialowych emocji.

- Dziś zamykam drzwiczki. Dziękuję wszystkim pracującym od trzech lat i pięciu sezonów przy serialu "Chyłka" za tę przygodę, za pomoc, wsparcie, wyrozumiałość i radość w tej pracy! Aktorom oraz reżyserom, producentkom, stacji matce i nade wszystko ekipie: byliście wspaniali, dziękuję! Co złego to nie ja… to Chyłka. Czas iść dalej… - wyznała aktorka.

Zobacz wideo: Magdalena Cielecka o części "Chyłka - Rewizja"

Magdalena Cielecka o części "Chyłka - Rewizja": "Ten sezon operuje kontrastami. To jest fajne"
Magdalena Cielecka o części "Chyłka - Rewizja": "Ten sezon operuje kontrastami. To jest fajne" x-news

Serial "Chyłka"

"Chyłka" to polski serial kryminalno-obyczajowy o prawniczce Chyłce, oparty na powieściach Remigiusza Mroza. Był emitowany w Player.pl oraz w stacji TVN. W główną rolę wcieliła się Magdalena Cielecka, a towarzyszył jej Filip Pławiak, który zagrał jej aplikanta, Kordiana Oryńskiego. Chyłka to niezwykle zdolna, ale też bezkompromisowa, odważna i niepokorna kobieta. Doskonale porusza się w prawniczym świecie i zawsze dąży do celu.

Serial zdobył ogromną popularność, a widzowie z zapartym tchem śledzili losy bohaterów. Nadal można go zobaczyć w Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości