Gwiazdy

Remigiusz Mróz na planie drugiego sezonu "Chyłki"!

Gwiazdy

Aktualizacja:

"Wyrok", 10 tom serii o mecenas Chyłce, autorstwa Remigiusza Mroza właśnie trafił do księgarni. Towarzyszyliśmy popularnemu pisarzowi podczas wizyty na planie drugiego sezonu serialu "Chyłka", gdzie autor miał okazję nie tylko upewnić się, że jego dzieło nabiera życia, ale też do zabawnych przekomarzanek z odtwórczynią głównej roli, Magdaleną Cielecką.

Magda, jak ty tak dodajesz ciągle coś do scenariusza, to może napisz za mnie ten 11 tom?

- prowokacyjnie spytał Remigiusz Mróz Magdalenę Cielecką.

Dobra, ale ty zagrasz Chyłkę.

- błyskawicznie zripostowała gwiazda.

Podobnych szybkich i zabawnych wymian ognia było sporo! Kryminalna seria Remigiusza Mroza nabiera życia dzięki utalentowanym aktorom i ekipie filmowej. A taka chemia na planie zwiastuje kolejny sukces! Z pewnością fani, którzy tak dobrze przyjęli pierwszy sezon "Chyłki", nie mogą się już doczekać kolejnej części.

Oglądaj "Chyłkę" w Player.pl

Trwają zdjęcia do drugiego sezonu "Chyłki"

Drugi sezon serialu z Magdaleną Cielecką w roli niepokornej pani mecenas, oparty będzie na powieści „Kasacja” autorstwa Remigiusza Mroza. Zdjęcia rozpoczęły się pod koniec sierpnia w Warszawie. Za reżyserię odpowiada Łukasz Palkowski.

Wyprodukowany specjalnie dla serwisu player.pl serial „Chyłka-Zaginięcie” zyskał ogromne grono wielbicieli. Pierwszy sezon, który zadebiutował na platformie w grudniu ubiegłego roku, okazał się ogromnym sukcesem. Historia Joanny Chyłki i towarzyszącego jej aplikanta Oryńskiego była najchętniej oglądaną produkcją oryginalną w historii serwisu. Druga seria, do której zdjęcia właśnie ruszyły, oparta będzie na pierwszym tomie cyklu autorstwa Remigiusza Mroza. Premiera serialu w serwisie player została zaplanowana jeszcze w tym roku. Pierwszy z sześciu nowych odcinków dostępny będzie bezpłatnie, kolejne zostaną udostępnione w tygodniowych odstępach, w ramach płatnej oferty w player+.

Chyłka 2 - o czym jest fabuła?

Tym razem prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). U boku patronki stanie jej aplikant - Kordian Oryński (Filip Pławiak). Czy prawnikom uda się przekonać sędziów o niewinności klienta? Kto i dlaczego spróbuje przeszkodzić im w odkryciu prawdy?

W obsadzie znaleźli się ponownie Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski i Jakub Gierszał. W drugim sezonie dołączą do nich: Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak.

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości