Wyciekła lista utworów z nowej płyty Lady Gagi. Jakie gwiazdy usłyszymy na „Chromatica”?

Gwiazdy


Pierwsze plotki o tym, kto wystąpi u boku Lady Gagi na jej nowej płycie „Chromatica” pojawiły się już w marcu. W sieci pojawiła się właśnie lista utworów, która rozwiała wątpliwości fanów. Piosenkarka nie miała innego wyjścia i potwierdziła te informacje. Sprawdź, kogo zaprosiła do współpracy.

Lady Gaga - nowa płyta

Najnowszy album Lady Gagi od pierwszych pogłosek o jego powstaniu budzi ogromne zainteresowanie. W marcu pojawiły się pierwsze informacje o tym, kto gościnnie zaśpiewa na płycie. Teraz wyciekła lista utworów, które znajdą się na krążku zatytułowanym „Chromatica”.

Jeden ze sklepów na swojej stronie opublikował przez przypadek listę piosenek z nowego krążka Lady Gagi. Zanim pracownicy zauważyli pomyłkę, internautom udało się zapisać informacje na temat wyczekiwanego materiału amerykańskiej wokalistki.

Kilka godzin później Lady Gaga opublikowała na Instagramie zdjęcie potwierdzające informacje, które przedwcześnie wyciekły do sieci.

"Chromatica" - gościnnie Ariana Grande, Elton John i Blackpink

Lady Gaga do współpracy przy nowej płycie zaprosiła Eltona Johna, koreański girlsband Blackpink oraz Arianę Grande, co podekscytowało fanów zarówno jednej, jak i drugiej wokalistki.

„Chromatica” - lista utworów

Najnowszy album zdobywczyni nagród Grammy składać się będzie z 16 utworów. Na 3 z nich Lady Gaga wystąpi w towarzystwie innych gwiazd. Płyta będzie zawierać 3 dodatkowe kompozycje.

Tracklista:

 1. 1Chomatica I
 2. 2Alice
 3. 3Stupid Love
 4. 4Rain on Me (feat. Ariana Grande)
 5. 5Free Woman
 6. 6Fun Tonight
 7. 7Chromatica II
 8. 8911
 9. 9Plastic Doll
 10. 10Sour Candy (feat. Blackpink)
 11. 11Enigma
 12. 12Replay
 13. 13Chromatica III
 14. 14Sine From Above (feat. Elton John)
 15. 151000 doves
 16. 16Babylon

Bonus tracks:

 1. 1Love Me Right
 2. 21000 doves (Piano Demo)
 3. 3Stupid Love (Warehouse Mix)
Wyświetl ten post na Instagramie.

#Chromatica ⚔️? #LG6

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski