Gwiazdy

Charlize Theron przyznała, że jest w związku. Jej wybór Was zaskoczy

Gwiazdy

x-news

Niedawno, gwiazda była gościem podcastu prowadzonego przez projektantkę mody Diane von Furstenberg, "InCharge with DVF". W czasie rozmowy wyznała, że jej córki nalegają na to, żeby znalazła sobie partnera, jednak ona uważa, że już jest z kimś związku.

Z kim związana jest Charlize Theron?

Charlize Theron jest matką dwóch adoptowanych córek: 8-letniej Jackson i 5-letniej August. W czasie niedawnej przejażdżki samochodowej 5-latka oznajmiła sławnej mamie, że ta potrzebuje chłopaka.

A ja powiedziałam: 'Wcale nie. Aktualnie czuję się bardzo dobrze', na co ona: 'Wiesz co mamo? Potrzebujesz chłopaka, potrzebujesz związku!'

– wyznała w rozmowie z Diane von Furstenberg.

Theron stwierdziła, że spotyka się… sama ze sobą. Jej słowa zaskoczyły córkę do tego stopnia, że mała nie potrafiła znaleźć na nie odpowiedzi.

Pod koniec 2013 roku Charlize zaczęła spotykać się z Seanem Pennem, jednak w 2015 roku para postanowiła się rozstać. Od tego czasu, gwiazda pozostaje zdeklarowaną singielką.

Charlize Theron - aktorka o stu twarzach

Charlize Theron to znana na całym świecie aktorka. Sławę i uznanie zapewniły jej dziesiątki fantastycznych kreacji filmowych. Aktorka uchodzi za jedną z najbardziej utalentowanych i ciekawych postaci światowego show-biznesu. Charlize ma nieprawdopodobną zdolność transformacji i często przechodzi zdumiewające, niekiedy szpecące, metamorfozy na potrzeby granych przez siebie postaci.

Trudna przeszłość Charlize Theron

Charlize Theron przyszła na świat 7 sierpnia 1975 roku w Benoni koło Johanesburga w RPA. Jako dziecko była świadkiem awantury, podczas której matka Charlize w samoobronie zastrzeliła jej ojca. W młodości marzyła o zawodzie tancerki, jednak drzwi do sławy otworzyła jej kariera modelki. Jej życie zmieniło się, gdy przypadkowo, gdy w kolejce w banku poznała agenta gwiazd Johna Crosby'ego, dzięki któremu zaczęła grać w filmach. Na swoim koncie ma role w takich produkcjach, jak "Gorący temat", "Adwokat diabła", czy wyprodukowany przez nią "Monster". Za rolę Aileen Wuornos otrzymała Oscara.

Charlize Theron znana jest z tego, że zawsze nienagannie prezentuje się na czerwonym dywanie. Zobacz jej najlepsze kreacje od Christiana Diora:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Charlize Theron przekazała milion dolarów na walkę z koronawirusem. Połowa tej sumy trafi do ofiar przemocy domowej

Premiera filmu o skandalu, który zapoczątkował #MeToo. Charlize Theron jest nie do poznania!

Nicole Kidman, Charlize Theron i Margot Robbie w zwiastunie filmu "Bombshell"

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości