Gwiazdy

Charlize Theron o związku z Seanem Pennem. „Nie zamierzałam wyjść za niego za mąż. Nic z tych rzeczy "

Gwiazdy

Charlize Theron opowiedziała o swoim związku z Seanem Pennem. Aktorka przyznała, że nigdy nie planowała z nim ślubu. Jak podkreśliła, informacje o rzekomych zaręczynach z byłym mężem Madonny są fałszywe.

Charlize Theron – związek z Seanem Pennem

Związek Charlize i Seana nie trwał długo. Para zaczęła spotykać się w 2013 roku, kiedy to dwukrotny zdobywca Oscara ( "Rzeka tajemnic", "Obywatel Milk") i były maż Madonny obsadził pochodzącą z RPA aktorkę w głównej roli swojego filmu „The Last Face”.

Po dwóch latach, w 2015 roku para się rozeszła. Jak donoszą media, pewnego dnia Charlize po prostu przestała odbierać telefony i odpisywać na wiadomości Seana. Od tego czasu zaczęły się spekulacje, a w sieci i w prasie pojawiały się różne informacje. Jedną z nich była wiadomość, że Charlize i Sean byli nawet zaręczeni. Aktorka postanowiła rozwiać plotki podczas ostatniego wywiadu.

Charlize Theron – dementuje fałszywe informacje

Niedawno Charlize Theron była gościem programu amerykańskiego dziennikarza Howarda Sterna. Podczas wywiadu prowadzący wprost zapytał ją o zaręczyny z Seanem. Gwiazda wyjaśniła, że choć związek był prawdziwy, ona sama nie widziała przyszłości dla tej relacji.

Byliśmy w związku, faktycznie. Spotykaliśmy się na wyłączność, ale to trwało tylko rok. Nie zamieszkaliśmy razem. Nie zamierzałam wyjść za niego za mąż. Nic z tych rzeczy

- zdradziła laureatka Oscara ("Monster").

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości