Gwiazdy

Channing Tatum znowu zakochany w Jessie J: "Nikt nie jest piękniejszy od Jess i dotyczy to także mojej byłej"

Gwiazdy


Po kilku tygodniach od rozstania Jessie J i Channing Tatum postanowili do siebie wrócić. Aktor potwierdził tę informację na Instagramie, umieszczając zdjęcie z ukochaną, pod którym oświadczył, że nie ma piękniejszej kobiety od Jessie. Zdaniem Tatuma, piosenkarce nie dorównuje jej także jego była żona.

W grudniu ubiegłego roku media donosiły o rozstaniu Jessie J i Channinga Tatuma. Powodem miały okazać się inne priorytety obojga oraz dzielący ich dystans. Para nie wytrzymała jednak bez siebie długo i w ubiegły piątek pojawiła się razem na gali MusiCares Person of the Year, gdzie pozowała przed obiektywami fotoreporterów.

Channing Tatum potwierdził powrót do ukochanej, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym oboje nie szczędzą sobie czułości.

Niektórzy fani aktora przyjęli informację o zejściu się pary z zadowoleniem, a inni nie kryli rozczarowania. Jedna z osób napisała pod zdjęciem, że bardziej pasowałaby do Tatuma jego była żona, Jenna.

Aktor postanowił odpowiedzieć, mimo że - jak stwierdził w poście - zwykle nie odpisuje na podobne zaczepki. Nazwał fankę osobą bezmyślną i jeżeli nie potrafi wyzbyć się nienawiści, to nie powinna go obserwować.

Nikt Cię tu nie chce. Zwłaszcza ja

- stwierdził Tatum.

Dalej dodał, że:

Nikt nie jest piękniejszy od Jess. I tak, dotyczy to również mojej ex. To są fakty.

Niedługo jednak potem aktor zdecydował się na wyłączenie możliwości komentowania tego zdjęcia.

>>> Zobacz także:

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości