Gwiazdy

Cezary Pazura przyjął drugą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19. "Chcę żyć bardzo długo i w zdrowiu"

Gwiazdy

Jakub Kaminski/East News

Cezary Pazura jest już po szczepieniu przeciwko COVID-19. Ambasador kampanii #SzczepimySię przyjął właśnie drugą dawkę preparatu. Szczepienie odbyło się na Stadionie Narodowym. - Zwycięstwem każdego z nas jest to, że się podda szczepieniu - podkreślał aktor w rozmowie z TVN24.

Cezary Pazura zaszczepił się przeciwko COVID-19

Aktor został zaszczepiony preparatem firm Pfizer i BioNTech. Pierwszą dawkę przyjął 6 kwietnia, również na Stadionie Narodowym. Pazura zapytany przez dziennikarzy, dlaczego jego zdaniem warto się szczepić, odpowiedział bez wahania:

-Żeby żyć. Żeby żyć zdrowo, jak najdłużej. Bo ja mam taki chytry plan na życie: na złość wszystkim chcę żyć bardzo długo i w zdrowiu , dlatego staram się dbać o zdrowie i będę to robił z premedytacją - zapewniał w rozmowie z TVN24.

Nie zabrakło też zapewnień o skuteczności innych szczepionek. Aktor wyznał, że gdyby otrzymał możliwość zaszczepienia się preparatem innej firmy, również skorzystałby z okazji.

- Nie sądzę, by inne preparaty były mniej skuteczne lub by ciążyły na nich jakieś usterki, bo inaczej nie zostałyby dopuszczone – ocenił Cezary Pazura.

Cezary Pazura w kampanii #SzczepimySię

Tuż po rozpoczęciu nowego roku Cezary Pazura poinformował fanów, że został ambasadorem kampanii, która ma zachęcać Polaków do poddania się szczepieniu przeciwko COVID-19 i wskazywać, gdzie należy szukać wiarygodnych źródeł informacji na ich temat.

W poniedziałek, 11 stycznia 2021 r. miała miejsce premiera klipu promującego program szczepień. Wideo można obejrzeć m.in. na twitterowym profilu Kancelarii Premiera i YouTube.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Cezary Pazura od 5 lat prowadzi kanał na YouTube: Dostałem już trzy Oscary od moich fanów

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości