Gwiazdy

Cezary Pazura pierwszy raz pokazał twarz swojej córki. Fani: "Wybacz, ale córcia to cała mama!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Cezary Pazura i Edyta Pazura

Cezary Pazura pokazał swoją córkę Amelkę! To pierwszy raz, kiedy na jego Instagramie pojawiła się twarz jego dziesięcioletniej córeczki! Do kogo jest bardziej podobna - do mamy czy do taty?

Cezary Pazura nie lubił nigdy specjalnie obnosić się ze swoim życiem prywatnym - np. na Instagramie starał się nie pokazywać zdjęć swoich dzieci. Postanowił tym razem zrobić wyjątek - z okazji dziesiątych urodzin jego córki Amelki, postanowił - za jej prośbą - pokazać jej zdjęcie!

Moja Gwiazda kończy dziś 10 lat! Ciągle mnie pyta, czemu na wspólnych zdjęciach zawsze jest tyłem? „Wstydzisz się mnie tato?” Właśnie , że nie! Jesteś moją dumą i chlubą! Będę się zawsze Tobą chwalił. Jesteś najlepszą córeczką na świecie! Kocham Cię Amelko! Wszystkiego Najlepszego na 10te urodziny!!! Tatuś - napisał Cezary Pazura pod załączonym zdjęciem.

Fani Cezarego Pazury zaczęli od razu pisać w komentarzach, że Amelka bardziej przypomina mamę niż tatę. Wy też widzicie to podobieństwo?

Córeczka Tatusia, ale z wyglądu to mamusia 100%!

Wybacz, tato Czarku, ale córcia to cała mama!!!

Cała mama :) piękna córeczka!

Rodzina Cezarego i Edyty Pazurów

Amelia, córka Cezarego i Edyty, 25 czerwca świętowała 10-te urodziny. Przypomnijmy, Cezary i Edyta Pazurowie mają także syna Antoniego i córkę Ritę.

Cezary Pazura ma również córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa.

Zobacz też:

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary!

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości