Gwiazdy

Trzyletnia córka Cezarego Pazury pierwszy raz oglądała tatę w telewizji. Aktor zwrócił się do niej z naszych kanap

Gwiazdy

Aktualizacja:

Cezary Pazura miał przed sobą niemałe wyzwanie aktorskie. Już wkrótce zobaczymy go w roli selekcjonera polskiej reprezentacji piłkarskiej. "Druga połowa" to komedia romantyczna, który ucieszy zarówno kobiety i mężczyzn. Poza wątkiem romantycznym, akcja toczy się wokół piłki nożnej, a w filmie występuje wiele postaci z polskiego sportu m.in. Grzegorz Krychowiak.

"Druga połowa": kogo zagra Cezary Pazura?

Tytuł filmu "Druga połowa" jest nieprzypadkowy, bo łączy dwa wątki filmu - romantyczny i sportowy. Druga połowa jako nasza ukochana osoba i druga połowa meczu piłkarskiego, która jest zwykle decydująca. Cezarego Pazurę zobaczymy w roli selekcjonera polskiej reprezentacji.

- Byłem podniecony, kiedy dostałem rolę trenera. Reżyser zaproponował kogoś, kto dla młodych ludzi może być wzorem. Więc człowiek wysportowany, charyzmatyczny. To olbrzymie wyzwanie, tym bardziej że miałem scenę, że przechodziłem korytarzem na Stadionie Narodowym i były fotografie poprzednich selekcjonerów - Strejlau, Wójcik, Boniek, Piechniczek, Górski... Poczułem się, jakbym robił historię - mówił aktor.

- Miałem przyjemność rozmawiać z trenerem Nawałką. Znałem trenera Wójcika. Świetnie znam trenera Engela. I miałem przyjemność ściskać dłoń Kazimierza Górskiego. Na mecze Jurka Brzęcka jeździłem, jak grał w Tirol Innsbruck - dodał.

"Druga połowa": o czym będzie film?

Cezary Pazura zagrał wdowca, którego zna 38 milionów ludzi w Polsce. Najważniejsze w jego życiu są córka Magda oraz kadra narodowa, którą przygotowuje do meczu z Niemcami. Po przegranej reprezentacji Polski z Irlandią dziennikarze nie dają mu żyć. Kolejne krytyczne artykuły psują mu krew do tego stopnia, że na konferencje prasowe chodzi wyłącznie z przymusu.

- To pierwszy pozytywny film o footballu. My pokazujemy przed i po. Cały kraj czeka na mecz z Niemcami, żeby wejść do finałów Mistrzostw Świata. O tym jest ten film, ale to jest tło. Głównym wątkiem jest miłość mojej filmowej córki Magdy (Marianna Zydek - przyp. red.) i ona zakochuje się w dziennikarzu. To dziennikarz, który nienawidzi trenera, niszczy go przy każdej sposobności i ma te sposobności - zdradził aktor.

"Druga połowa" - kiedy premiera?

Film trafi do kin już 28 maja. W gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy między innymi Małgorzatę Rozenek-Majdan, dla której jest to debiut w filmie fabularnym.

Cezary Pazura - życie prywatne

Cezary i Edyta Pazura od 11 lat tworzą jedno z najbardziej lubianych i podziwianych małżeństw w polskim show-biznesie. Owocem miłości zakochanych jest trójka dzieci: Amelia (ur. w 2009 r.), Antoni Józef (ur. w 2012 r.) i Rita (ur. w 2018 r.). Aktor zdobył się na poruszający gest i pozdrowił najmłodszą z pociech w Dzień Dobry TVN.

- Zapraszam widzów do kina, ale mam małą prywatę. Moje prawie 3-letnie dziecko pierwszy raz ogląda tatę w telewizji - Edytka mi napisała . Rita pozdrawiam i bardzo cię kocham - powiedział aktor.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości