Gwiazdy

Cezary Pazura pomaga teściowej w domu. "Lubię się wyciągnąć na kanapie, ale czułbym się jak obrus"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Cezary Pazura, podobnie jak jego żona Edyta, chętnie dzielą się z fanami zdjęciami ze swojego życia codziennego. Pokazują, jak bawią się z dziećmi i dekorują dom, często też wrzucają do sieci zdjęcia ze wspólnych wyjazdów czy z pracy. Tym razem aktor opublikował fotkę z osobą, która rzadko gości na jego portalach społecznościowych.

Cezary Pazura na zdjęciu z teściową

Na umieszczonej w sieci fotografii widać aktora, który razem z teściową (jak dowiadujemy się z opisu) "wyciąga" prześcieradła. Jak przystało na wzorowego zięcia pomaga mamie swojej żony w domowych obowiązkach, chociaż, jak twierdzi, mógłby się w tym czasie relaksować.

- Lubię się wyciągnąć na kanapie, ale czułbym się jak obrus. Dzień Zwycięstwa dopiero jutro. Odpocznę - obiecuje Cezary Pazura w poście. Do opisu dołączył hasztag #takizięćdoskarb.

Cezary Pazura pomaga teściowej

Jak można się spodziewać post aktora spotkał się z ogromnym entuzjazmem, szczególnie damskiej części jego fanów. Pod zdjęciem znalazło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

- "Im człowiek zdolniejszy i mądrzejszy tym bardziej pokorniejszy", "Jak fajnie oglądać takie normalne życie", "Panie Czarku :) Godne pochwały" - piszą internauci.

Obserwatorzy aktora przyznawali też, że swoim postem przywołał wiele wspomnień.

- "O kurde!!!ale czad ?To normalnie wspomnienie z dzieciństwa!!!Rodzice często "wyciągali" głównie pościel", "Robiło się tak pamiętam" - czytamy pod zdjęciem.

Zobacz wideo: Cezary Pazura od 5 lat prowadzi kanał na YouTube: Dostałem już trzy Oscary od moich fanów

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości