Gwiazdy

Cezary Pazura wysłał dzieci na kolonie i odpoczywa. Fani od razu zauważyli: "Żona wyprowadziła pana z sypialni na kanapę?"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Przy małych dzieciach i łączeniu obowiązków opieki nad nimi z pracą, każda minuta odpoczynku jest na wagę złota. Doskonale o tym wie Cezary Pazura, który znalazł chwilę, by uciąć sobie drzemkę. Sęk w tym, że jego sielanka została brutalnie przerwana… przez psiaki.

Wakacje to beztroski czas leniuchowania i słodkiego odpoczynku. Choć niewielu dorosłych może sobie pozwolić na 2-miesięczny urlop, to dla ich pociech to najlepszy okres w roku. Dlatego rodzice, by zapewnić opiekę dzieciom na kilka tygodni, zawożą je do dziadków, zapisują na obozy lub kolonie. To rozwiązanie łączy przyjemne z pożytecznym. Po pierwsze, najmłodsi są szczęśliwi, bo nie przesiadują w domu, a po drugie, dorośli mogą odsapnąć po pracy i się zrelaksować.

Cezary Pazura o braku spokoju

Właśnie w takiej sytuacji znalazł się Cezary Pazura, który postanowił uciąć sobie drzemkę. Niestety jego plan na błogie lenistwo szybko zderzył się z rzeczywistością.

Dzieci na wakacjach, to psy szaleją… ani chwili spokoju

– napisał na swoim Instagramie.

Cezary Pazura w obiektywie żony

Do postu aktor dołączył trzy zdjęcia, które wykonała jego żona Edyta Pazura. Na kadrach widzimy śpiącego aktora i dwa małe, bawiące się psiaki.

Post ten nie wywołał współczucia, a wręcz przeciwnie - rozbawił niejednego internautę. Trzeba przyznać, że fanom aktora kreatywności nie brakuje:

  • "Ooo!? Żona wyprowadziła pana z sypialni na kanapę?";
  • "Prawdziwy Kiler nie śpi";
  • "Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni, gdy nie ma dzieci w domu to z psami jesteśmy bezpieczni".

Zobacz także:

Maneskin - ich włoski rock and roll podbija świat. Zespół wkrótce znowu przyjedzie do Polski

Manuela Michalak po 20 latach wspomina czasy "Big Brothera". "Wzruszam się do dziś, jak o tym mówię"

Joanna Koroniewska została wybrana Influencerem Roku. Galę oglądała z córką w szpitalu

Zobacz wideo: Cezary Pazura w roli trenera polskiej reprezentacji. „To pierwszy pozytywny film o futbolu”

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości