Gwiazdy

Cezary Pazura w aktorskiej scence z córką. Czy trzyletnia Rita pójdzie w ślady ojca?

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Cezary Pazura zamieścił w sieci uroczy filmik, na którym przedstawił próbkę aktorskich możliwości najmłodszej pociechy Rity. Fani aktora są przekonani, że dziewczynka odziedziczyła talent po sławnym tacie.

Cezary Pazura - dzieci

Popularny aktor doskonale odnalazł się w roli ojca. Cezary Pazura jest ojcem 32-letniej Anastazji, która jest owocem jego pierwszego małżeństwa, oraz trzech pociech z małżeństwa z Edytą Pazurą: Amelii (ur. 2009), Antoniego (ur. 2012) i Rity (ur. 2018). Rodzina chętnie pokazuje swoje życie na Instagramie, gdzie zgromadziła pokaźne grono zaangażowanych fanów.

Cezary Pazura nie raz już udowodnił, że świetnie dogaduje się z dziećmi. Teraz okazuje się, że nie jest wykluczone, że jedna z jego córek pójdzie w ślady znanego taty i wybierze karierę aktorską. Dowodzi temu najnowsze nagranie na profilu gwiazdora, na którym 3-letnia Rita po mistrzowsku odgrywa scenkę z ojcem.

Cezary Pazura z córką Ritą

Dziewczynka - podobnie jak wiele dzieci w jej wieku - uwielbia naśladować telefoniczne rozmowy dorosłych. Postanowiła przeprowadzić symulowaną rozmowę z ojcem, kradnąc serca obserwatorów.

- Kto mówi - zapytał rozbawiony tata. - Ja - odparła z rozbrajającą szczerością 3-latka. - Nie poznałem cię, to ty Rita? Masz taki fajny głos przez telefon - kontynuował.

Dziewczynka w trakcie rozmowy odjęła telefon od ucha, trzymając słuchawkę przed sobą, tak jakby rozmawiała przez komunikator wideo. Jak przyznał we wpisie Cezary Pazura , on sam też "lubi pogadać przez FaceTime, bo wtedy widzi, co mówi".

Fani aktora byli zachwyceni jego podejściem do dzieci.

Kapitalna RitkaNiby taka prosta rozmowa o pogodzie, a ile w niej cudownych informacji

- pisali obserwatorzy.

Zobacz też:

Maciej Musiał pochwalił się pracą magisterską. Sprawdziliśmy, jakie wykształcenie mają polskie gwiazdy

BBC przeprasza za słynny wywiad z księżną Dianą. "Dziennikarz oszukał"

Znane pary, które dzieli duża różnica wieku. W polskim show-biznesie rekord to 37 lat

Zobacz wideo: Rock’n’Rollowa mama Małgorzata Ostrowska

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości