Gwiazdy

Cezary Pazura o pracy i relaksie. "Życie rodzinne daje mi poczucie spokoju i spełnienia"

Gwiazdy

Kultowe role Cezarego Pazury
Kultowe role Cezarego Pazury Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Olivier Janiak wraz z Projektem Plaża zagościł w Świnoujściu. Na miejscu porozmawiał z Cezarym Pazurą. Aktor powspominał kultową rolę Kilera, a także zdradził swoje sposoby na relaks i orzeźwienie.

Cezary Pazura – kultowa rola w Kilerze

Cezary Pazura to aktor, który na swoim koncie ma wiele fantastycznych produkcji. Jedną z najpopularniejszych jest film Kiler, w którym wcielił się w główną postać niejakiego Jerzego Kilera.

Rola łączy pokolenia, jest cały czas żywa do tego stopnia, że ożywiliśmy ją w jednej z reklam naszego sponsora, naszej strefy. Killer w tej chwili walczy, jest kilerem słodkich, czyli słodkich napojów. Używamy tylko mocny gaz 

Aktor prężnie działa nie tylko na planach zdjęciowych, ale również w mediach społecznościowych. Jak przyznał, w tym wszystkim stara się nie zapominać o zdrowiu.

- Żyjemy w takich czasach, że jest wszystkiego pełno. Czasami wybór jest tylko pozorny. Musimy zacząć używać nie tylko rozumu, ale też pewnego zmysłu. Musimy zacząć sięgać świadomie po to, co wkładamy do ust. Nie wiem, czy wszyscy wiedzą, ale gdybyśmy rozprostowali nasz układ trawienny, to on jest wielkości boiska do siatkówki. My tym dotykamy świat, nie tylko opuszkami palców - dodał.

Cezary Pazura - sposób na relaks i orzeźwienie

Aktor podczas rozmowy z Olivierem zdradził, jaki ma sposób na letnie orzeźwienie, a także poruszył temat rodziny, która dla niego jest najważniejsza.

- Sposób na orzeźwienie mam jeden – mocny gaz. Ukojenie daje mi przede wszystkim rodzina. Życie dzieli się na pracę i na życie rodzinne. Nie ma innych podziałów. Jeśli to życie rodzinne jest dobrze ustawione, ono daje mi relaks, poczucie spokoju i przede wszystkim spełnienia - podsumował.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości