Gwiazdy

Cezary Pazura na wakacyjnym zdjęciu z żoną. "Lecę na nią!"

Gwiazdy

Jakub Kaminski/East News

Cezary Pazura opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z żoną i opatrzył je zabawnym opisem. Choć rodzina wróciła już z urlopu, aktor do tej pory wspomina czar pięknej Wenecji.

Cezary Pazura wyznaje uczucia żonie

Edyta i Cezary Pazurowie należą do jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo z ponad 14-letnim stażem ma trójkę dzieci: 12-letnią Amelię, 9-letniego Antka i 3-letnią Ritę. Wspólnymi zdjęciami zarówno aktor, jak i jego wybranka chwalą się od czasu do czasu w sieci. Niedawno Cezary Pazura opublikował wakacyjne zdjęcie, na którym to widać, jak małżonka przyodziała wenecką maskę. Przy okazji wyznał Edycie swoje uczucia.

Z maską czy bez maski, lecę na nią! #miłość #rodzina #szalejezanią

– czytamy.

W tym samym czasie Edyta na Instastory zdradziła, że po powrocie do domu, rozpoczęła rozmowy z najmłodszą córką. Mała Rita już od poniedziałku wyruszy do przedszkola.

Fani komentują zdjęcie Cezarego

Pod postem Cezarego pojawiło się wiele komentarzy. Internauci komplementowali małżeństwo i wyrażali słowa zachwytu nad tak "zgranym" związkiem. Jak przyznali, zakochani pasują do siebie i wyglądają razem wspaniale.

- "Kochani! fantastycznie razem wyglądacie, miłego dnia", ︎"Wcale się nie dziwię. Edytka jest i piękna wewnątrz, i na zewnątrz" - pisali fani.

Zobacz wideo: Edyta Pazura o życiu przedszkolaka: Rodzice powinni być na to przygotowani

Zobacz także:

Grażyna Torbicka o problemach ze zdrowiem psychicznym. "Kiedy byłam nastolatką, w ogóle się o tym nie mówiło"

Czy Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski mają wiele wspólnych cech? Sprawdziliśmy to

Sharon Stone zwróciła się do fanów z osobistym apelem. Chodzi o jej bratanka. "Potrzebujemy cudu"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości