Gwiazdy

Kolejny dowód miłości Czarka Pazury. "Jak człowiek kocha, to wiąże - koniec z końcem"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Cezary Pazura niejednokrotnie publicznie mówił o swoich uczuciach do żony, Edyty. Para jest małżeństwem od 2009 roku, a ich uczucie nie maleje. Aktor udostępnił kolejny dowód - na Instagramie pokazał wideo, na którym wiąże buty swojej wybrance serca. - Jak człowiek kocha, to wiąże - koniec z końcem - stwierdził przewrotnie Pazura.

Cezary Pazura wiąże buty swojej żonie

Pazura często publicznie wyznaje miłość swojej żonie, Edycie. Ich związek uchodzi za niezwykle udany. Dowód? Cezaremu zdarza się nawet, gdy żona tego potrzebuje, zawiązać jej buta. Ostatnio takim wideo aktor pochwalił się w mediach społecznościowych.

Na pytanie żony - "komu wiąże się buty?" Pazura odpowiedział ze śmiechem:

Kobiecie, która tego potrzebuje. Pięknej kobiecie

Po czym dodał przewrotnie:

Jak człowiek kocha, to wiąże - koniec z końcem

Internauci nie mogli powstrzymać się przed komentarzami.

oj Czarus oszalales z miłości ?❤️?

- czytamy. Na co aktor odpowiedział:

Lekarz twierdzi to samo?

Cezary i Edyta poznali się dokładnie 13 lat temu w pociągu relacji Kraków-Gdynia. Pazura dostrzegł swoją przyszłą żonę w Warsie. Fani aktora uwielbiają romantyczną historię jego pierwszego spotkania z przyszłą żoną. Nie zawsze jednak było łatwo. Gdy Cezary poznał Edytę, był jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce, miał blisko 45 lat i dwa rozwody za sobą. Ona zaś miała zaledwie 19 lat. Tych dwoje dzieliły więc ponad dwie dekady różnicy w kwestii wieku. Nie wróżono dobrze temu związkowi, mówiono nawet, że to miłość "na jeden sezon". Edyta i Cezary nic jednak sobie z tego nie robili. Oni najlepiej wiedzieli, co zresztą często powtarzali w wywiadach, że to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Cezary i Edyta Pazurowie - miłość

Dziś Cezary i Edyta są 11 lat po ślubie i mają trójkę dzieci - Amelię, Antoniego i Ritę. We wrześniu ubiegłego roku Edyta podzieliła się refleksją na temat swojego związku w emocjonalnym wpisie na Instagramie. Napisała wówczas:

Prawie trzynaście lat temu stanęłam przed wyborem swojej życiowej drogi. Wiedziałam, że będzie ciężko. Weszłam w związek nieszablonowy, odbiegający od przyjętej powszechnie reguły budowania relacji kobieta-mężczyzna już od czasów liceum. Ponadto stworzyliśmy związek, który nie wpisuje się w tradycję polskiego obrazu potencjalnych reklamodawców. Zawsze jednak szłam pod prąd, a dzisiaj cieszę się, że nie daliśmy zwyciężyć kłamstwom, pomówieniom, szantażom... Stworzyliśmy swój własny azyl, pełny miłości i dobra.

Taka miłość się nie zdarza? A jednak! Związek Edyty i Cezarego to dobitny dowód na to, że miłość może spotkać w każdym, nawet najmniej spodziewanym momencie.

Jakiś czas temu Cezary w naszym programie stanął w ogniu pytań swojej córeczki, Amelki. Jak mu poszło? Zobacz wideo.

Zobacz także:

Halina Mlynkova przeciwko przemocy wobec kobiet. "Pierwszy raz mówię o tym tak głośno"

Muszą zapłacić kilka tysięcy złotych, a nie dostali nawet kluczy. Na co zwracać uwagę przy wynajmie mieszkania?

Dorota Szelągowska świętuje okrągłe urodziny. Do sieci wrzuciła zdjęcie, na którym wygląda jak pewna znana osoba

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości