Gwiazdy

Cezary Pazura mówi o córce z pierwszego małżeństwa. Jaką relację ma z 32-letnią Anastazją?

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Cezary Pazura często pokazuje w mediach społecznościowych trójkę dzieci, które ma z Edytą Pazurą. Ostatnio opowiedział o swojej najstarszej córce. Co odziedziczyła po aktorze Anastazja?

Cezary Pazura ma czwórkę dzieci. Troje z obecną żoną Edytą Pazurą: dwunastoletnią Amelię, ośmioletniego Antoniego Józefa i trzyletnią Ritę. Natomiast 32-letnia Anastazja to córka aktora z jego pierwszego małżeństwa.

Cezary Pazura jako ojciec

Cezary Pazura był trzykrotnie żonaty. Pierwszą żonę Żanetę poślubił, w 1989 roku, gdy miał 27 lat, a rok później przyszła na świat Anastazja. Po pięciu latach małżeństwa Cezary Pazura rozwiódł się. Z tego związku ma jedno dziecko. W 1995 roku aktor ożenił się z Weroniką Marczuk. Para nie miała dzieci, a małżeństwo rozpadło się w 2007 roku.

Edyta (Zając) i Cezary Pazura są małżeństwem od 11 lat. Poznali się w pociągu, w którym Edyta pracowała w wagonie restauracyjnym. Para jest jedną z najbardziej lubianych w polskim show-biznesie. Aktor w mediach społecznościowych dzieli się z fanami wydarzeniami z życia rodzinnego. Pokazuje się na zdjęciach z żoną i trójką dzieci, a czasami z całą czwórką.

Cezary Pazura ma 32-letnią córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa

Najstarsza córka Cezarego Pazury poszła w ślady ojca i została artystką. – Anastazja jest po szkole aktorskiej Maćka Ślesickiego i bardzo się cieszę oraz jestem niezmiernie z niej dumny, że zaczyna realizować się w wyuczonym zawodzie. Nie ma większego szczęścia, jak to, kiedy własne dziecko osiąga sukcesy – powiedział aktor w wywiadzie dla Super Expressu. Jego córka zagrała w kilku serialach. Ale Anastazja ukończyła również warszawską Akademię Sztuk Pięknych. Zajmuje się grafiką i rysunkiem.

W czym Anastazja Pazura jest jest podobna do ojca? W rozmowie z serwisem Plotek Cezary Pazura powiedział, że łączy ich podejście do budowania relacji. – Moje dzieci odziedziczyły po mnie, zwłaszcza najstarsza córka, pewną naiwność. Ona wierzy ludziom, to jest wspaniała cecha, ale w kontaktach takich intymnych może się okazać cechą, która niekoniecznie pomaga. Zawsze służyłem jej radą, zawsze jej służyłem pomocą, ale to jest zawsze jej wybór – powiedział aktor w rozmowie z serwisem Plotek.pl podczas premiery filmu "Druga połowa".

Zobacz także: Ponowne otwarcie kin. Jak wyglądała premiera filmu "Druga połowa"?

Cezary Pazura o filmie "Druga połowa": "To jest historia o miłości z wielką piłką w tle"

Edyta Pazura o starzeniu się: "Kiedyś bardzo katowałam swoje ciało, żeby spróbować zatrzymać czas"

Trzyletnia córka Cezarego Pazury pierwszy raz oglądała tatę w telewizji. Aktor zwrócił się do niej z naszych kanap

Zobacz wideo:

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Źródło: Plotek

Pozostałe wiadomości