Gwiazdy

Cezary Pazura zdradził, dlaczego został aktorem. "Muszę być po odpowiedniej stronie obiektywu"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Cezary Pazura wie, jak przykuć uwagę internautów. Aktor opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie pięknej żony Edyty, które doczekało się mnóstwa komplementów. Fani nie szczędzili słów zachwytu. Co ciekawe, zdjęcie jest autorstwa Cezarego Pazury, który sam wyznał... nigdy nie potrafił ich robić.

Cezary Pazura - kariera zawodowa

Cezary Pazura od około 35 lat jest aktywny zawodowo. Do najważniejszych ról w jego aktorskiej karierze należą występy w filmach takich jak "Psy", "Polska śmierć", "Psy 2.", "Ostatnia krew", "Nic śmiesznego", "Tato", "Kiler", "Sara", "Szczęśliwego Nowego Jorku", "Sztos", "Kiler-ów 2-óch", "Chłopaki nie płaczą", "E=mc²", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Psy 3.", "W imię zasad", czy "Pitbull. Ostatni pies".

Teraz Pazura zdradził, że poniekąd został "zmuszony", żeby wybrać aktorstwo. Wszystko przez jedną rzecz, której nigdy nie potrafił robić.

- Zostałem aktorem, bo fatalnie robię zdjęcia. Muszę więc być po odpowiedniej stronie obiektywu. Dziś zrobiłem Żonie fotografię, na widok której powiedziała: "nareszcie Pazur. Bardzo ładne zdjęcie". Ufff… Warto było czekać. Raptem 14 lat. Oto One: Żona i fotografia w jednym - napisał aktor.

Fani chętnie komentowali ten wpis. W komentarzach czytamy: "Bardzo ładne zdjęcie. Ale nie mogło być inaczej, jak się ma taką modelkę", "Chłop, który robi ładne zdjęcia to skarb! ", "Wujku Czarku masz piękną żonę".

Cezary Pazura - życie prywatne

Cezary Pazura od 11 lat jest mężem Edyty Pazury. Razem tworzą jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Aktor został tatą po raz pierwszy w 1990 r. Wtedy na świat przyszła jego córka Anastazja z małżeństwa z Żanetą Pazurą. Wraz z Edytą Pazurą, Cezary ma troje dzieci: Amelię (ur. w 2009 r.), Antoniego Józefa (ur. w 2012 r.) i Ritę (ur. w 2018 r.).

Para poznała się czternaście lat temu w pociągu z Krakowa do Warszawy. Atrakcyjna blondynka od razu wpadła w oko aktorowi, ale nie od razu dała po sobie poznać, że jest nim zainteresowana. Zakochanych dzieli 26 lat różnicy.

– Bardzo mi się przypatrywał, a ja udawałam, że go nie widzę – wyznała po latach Edyta w jednym z wywiadów. – Spojrzałem na nią i pomyślałem: "Boże, jaka piękna dziewczyna!". Poznaliśmy się w tym właściwym momencie. Gdyby to zdarzyło się piętnaście lat wcześniej, Edyta miałaby pięć lat i żadna miłość nie mogłaby się nam przydarzyć – dodał wówczas Pazura.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Ponowne otwarcie kin. Jak wyglądała premiera filmu "Druga połowa"?

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości