Gwiazdy

Holy Molly i Shanguy w piosence "C'est La Vie". Czy utwór stanie się hitem nadchodzących miesięcy?

Gwiazdy

Nowy singiel Holy Molly, który powstał we współpracy z zespołem Shanguy, ma szansę stać się hitem list przebojów oraz jesiennych imprez tanecznych. Artyści zaprezentowali pełen energii utwór na scenie w studiu Dzień Dobry TVN.

Owocna współpraca Holy Molly i Shanguy

Holy Molly to niezwykle utalentowana piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Pochodząca z Rumunii artystka zyskała popularność dzięki utworowi "Menage a Trois". Niekwestionowany sukces przyniosły jej także kolaboracje z muzykami: Lizotem, Drenchillem i Cosmo & Skotoro.

Tym razem wokalistka zdecydowała się podjąć współpracę z francusko-włoskim zespołem Shanguy. Efektem wspólnych działań artystów jest utwór o wymownym tytule "C'est La Vie". To wyjątkowy singiel, zwłaszcza dla Holy Molly, która zdecydowała się zaśpiewać go w języku francuskim.

"C'est La Vie" - nowy singiel Holy Molly i Shanguy

Utwór "C'est La Vie" inspirowany jest ścieżką dźwiękową z filmu "Amelia". Opowiada o relacji miłosnej, która kończy się zdradą. Artyści postanowili poruszyć temat niewierności w niestandardowy sposób. Przedstawili historię dwóch kobiet, które stały się ofiarami manipulacji mężczyzny.

Piosenka została napisana przez Holy Molly podczas muzycznego obozu. Jakiś czas później Shady Cherkaoui, wokalistka grupy Shanguy, naniosła w utworze niewielkie zmiany. Tak powstał dwujęzyczny numer , który ma szansę rozbrzmiewać na parkietach klubowych w nadchodzących miesiącach.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości