Gwiazdy

Cello Brothers zapowiadają premierę wyjątkowego albumu. "Odważyliśmy się wreszcie wejść w świat własnej twórczości"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Muzyczne nowości od Cello Brothers
Muzyczne nowości od Cello BrothersDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Duet wiolonczelowy Cello Brothers zyskał popularność dzięki oryginalnym interpretacjom polskich i zagranicznych przebojów. W bogatym dorobku artystycznym utalentowanych muzyków nie brakuje też własnych kompozycji. W czerwcu br. na sklepowe półki trafi ich pierwszy autorski album. W Dzień Dobry TVN Jakub Dubik i Mikołaj Błaszczyk opowiedzieli o kulisach pracy nad projektem i zaprezentowali utwór "Bo".

Cello Brothers o płycie "One"

Jakub Dubik i Mikołaj Błaszczyk od lat w niepowtarzalnym stylu wykonują znane hity. To właśnie dzięki coverom zyskali uznanie oddanej rzeszy fanów. Premiera autorskiej płyty to kolejny krok w karierze utalentowanych wiolonczelistów. Album "One" trafi na sklepowe półki 1 czerwca 2022 roku.

- Odważyliśmy się wreszcie wejść w świat własnej twórczości - przyznał Jakub Dubik.

Cello Brothers w utworze "Bo"

Jakub Dubik i Mikołaj Błaszczyk mogą poszczycić się wieloma sukcesami. Album "One" to kolejny dowód ich nieprzeciętnego talentu. Uznani artyści przyznają, że tytuł płyty można interpretować dwojako. Odnosi się on do debiutu z własnymi kompozycjami, ale stanowi też swoistą pochwałę płci pięknej.

- Kobiety zawsze inspirowały nas do tworzenia, do działania - zapewnił Jakub Dubik, zachęcając tym samym do zapoznania się z autorskim materiałem duetu Cello Brothers.

"One" to zestawienie wyjątkowych, zapadających w pamięć utworów. Na scenie Dzień Dobry TVN muzycy premierowo zaprezentowali jeden z nich.

Cello Brothers w utworze "Bo". Zobacz wideo:

Cello Brothers w utworze „Bo”
Cello Brothers w utworze „Bo” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości