Gwiazdy

Catherine Zeta-Jones ćwiczy na jachcie. Fani zachwyceni aktorką: "Twoja figura jest niesamowita"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

Catherine Zeta-Jones inspiruj fanów postem, który jest relacją z jej sesji jogi. 51-letnia aktorka zachwyca kondycją i sylwetką. Fani są pod wrażeniem.

Catherine Zeta-Jones ćwiczy jogę na jachcie

Na nagraniu widać, jak aktorka wykonuje precyzyjne ćwiczenia. Z tzw. pozycji deski przechodzi płynnie do psa z głową w dół, pozycji, która jest częścią jogi. Laureatka Oscara wykonuje ćwiczenia na przestronnym pokładzie statku. Ma na sobie jednoczęściowy strój kąpielowy, który odsłania jej doskonałą sylwetkę oraz pięknie umięśnione plecy.

Aprobatę dla podjęcia tego typu aktywności wyraziła instruktorka jogi Viviane Thibes, partnerka Camerona Douglasa, który jest synem Michaela Douglasa z poprzedniego małżeństwa. Vivienne w komentarzu do postu zamieściła emotikon przedstawiający klaskanie w dłonie.

Fani komplementują Catherine Zeta-Jones

Pod postem aktorki pojawiło się wiele komentarzy, w których fani komplementują sylwetkę Catherine Zeta-Jones.

"Świetny sposób na utrzymanie kondycji: pływanie, joga, stretching. Jesteś inspiracją!", "OMG, twoja figura jest niesamowita", "Jesteś taka seksowna" – napisali internauci.

Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones urodziła się w 1969 w Swansea (Walia). Brytyjska aktorka mieszka w Stanach Zjednoczonych z mężem Michaelem Douglasem, z którym ma dwoje dzieci – syna Dylana (20) i córkę Carys (18).

Wystąpiła w popularnych filmach, np.: "Maska Zorro", "Osaczeni", "Przeboje i podboje", "Traffic", "Ulubieńcy Ameryki", "Okrucieństwo nie do przyjęcia", "Terminal", "Ocean’s Twelve: Dogrywka". Za drugoplanową rolę w filmie "Chicago" została nagrodzona Oscarem.

Zobacz wideo: Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones chcą sprzedać apartament w Nowym Jorku z widokiem na Central Park za ponad 20 miliona dolarów

Zobacz także:

Aleksandra Popławska odpowiada siostrze zakonnej w sprawie jogi. "A kto obdarzył człowieka popędem seksualnym?"

Karolina Malinowska wspomina przeszłość. "Była bieda. Czasem nie było czego do garnka włożyć

Klaudia Halejcio z partnerem i córeczką odebrali klucze do domu. "Kolejny nowy etap w naszym życiu"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości