Gwiazdy

Ma 91 lat, jest modelką i właśnie zapozowała w negliżu dla jednego z magazynów

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
newyou.com, Instagram
Carmen Dell’Orefice

Carmen Dell’Orefice realizuje się w zawodzie modelki już od kilku dekad. Jej najnowsza sesja zdjęciowa stanowi najlepszy dowód na to, że piękno nie ma metryki. 91-latka zdecydowała się zapozować w negliżu dla amerykańskiego magazynu "New You".

Carmen Dell’Orefice zachwyca urodą po 90-tce

Niezwykłą przygodę z pracą na wybiegu i przed obiektywem aparatu Carmen Dell’Orefice rozpoczęła w wieku 13 lat. Jej kariera szybko nabrała rozpędu. Supermodelka brała udział w kampaniach reklamowych znanych marek, chodziła też w pokazach światowej sławy projektantów. Jej wkład w rozkwit branży modowej bez wątpienia zasługuje na uznanie.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

Carmen Dell’Orefice nie myśli o przejściu na emeryturę, mimo że 3 czerwca br. skończyła 91 lat. Supermodelka na każdym kroku udowadnia, że wiek to tylko liczba. Potwierdza to jej ostatnia sesja zdjęciowa dla magazynu "New You".

Carmen Dell’Orefice w odważnej sesji zdjęciowej

Na potrzeby najnowszej sesji Carmen Dell’Orefice stanęła przed obiektywem aparatu półnago, okrywając się pościelą. Udowodniła tym samym, że nie wstydzi się swojego ciała, a kobiece piękno nie ma nic wspólnego z wiekiem. Autorem zdjęć, które ukazały się na łamach "New You", jest uznany fotograf Fadil Berisha.

- Umysł fotografa jest wysoko, nie w rynsztoku. To wszystko projekcja. Wszystkie jesteśmy cichymi aktorkami i o to właśnie chodzi - zapewniła modelka w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: newyou.com, Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Anna Webber/Stringer/Getty Images

Pozostałe wiadomości