Gwiazdy

Carla Fernandes zagrała w teledysku z hiszpańskim gwiazdorem. Posłuchajcie jej nowego utworu „Por Qué”

Gwiazdy


Carla Fernandes to polsko-hiszpańsko-portugalska wokalistka, która swoim niesamowitym głosem zachwyciła fanów. Chociaż ma zaledwie 17 lat, wszyscy wróżą jej międzynarodową karierę. W Dzień Dobry Wakacje młodziutka artystka zaprezentowała swój nowy singiel „Por Qué”. Dajcie się ponieść tym gorącym rytmom.

Carla Fernandes – nowy singiel „Por Qué”

Carla Fernandes zachwyca nowym singlem. Energiczną muzykę i niesamowity głos pokochali już wszyscy fani młodej artystki. Piosenka „Por Qué”, którą 17-latka wykonała na naszej scenie, to letni, popowy utwór z wyraźnymi elementami latino i r&b.

Piosenka „Por Qué” opowiada o toksycznej relacji. To nie musi być partner, chłopak czy dziewczyna – może to być ktoś z Twojej rodziny, znajomy, przyjaciel. Rodzi się wtedy pytanie, dlaczego do tego doszło. Chcieliśmy w tej piosence powiedzieć, że nie należy mieć poczucia winy czy wstydu ze względu na znalezienie się w trudnej, toksycznej relacji i że zadawanie sobie pytania „dlaczego?” jest wtedy czymś zupełnie normalnym

- mówi Carla o swoim najnowszym singlu.

Do singla powstał równie zaskakujący klip, w którym wokalistka toczy na korcie tenisowym pojedynek z byłym chłopakiem. W teledysku gościnnie wystąpił Maikel Delacalle . To znany hiszpański wokalista i raper, który tworzy utwory w klimacie r&b, hip-hop i dancehall. Twórczość Hiszpana doceniają słuchacze na całym świecie, a jego utwory goszczą na najważniejszych playlistach muzycznych aplikacji.

Kim jest Carla Fernandes?

Carla Fernandes to 17-letnia wokalistka o polsko-hiszpańsko-portugalskich korzeniach. Urodziła się w Londynie, wychowała w Polsce. Ze swobodą włada językiem polskim, angielskim i hiszpańskim. Swoją oryginalną urodę zawdzięcza tacie, który jest w połowie Portugalczykiem i w połowie Hiszpanem. Po mamie natomiast dziewczyna odziedziczyła miłość do muzyki. Młoda artystka najlepiej czuje się w mieszance nowoczesnego popu z elementami latino.

Zobacz też:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości