Gwiazdy

Carla Fernandes śpiewa o rozstaniu. "To piosenka o momencie, w którym przestajesz płakać i akceptujesz sytuację"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Carla Fernandes wkracza w nowy rok z nowym singlem "Sweatpants". Jest to chilloutowy utwór, w którym można usłyszeć klimatyczne, gitarowe brzmienia. Koniecznie zobaczcie, jak wokalistka o polsko-hiszpańsko-portugalskich korzeniach zaprezentowała się na scenie Dzień Dobry TVN.

O czym jest numer "Sweatpants"?

Początek roku to dobry moment na przemyślenie i zamknięcie pewnych etapów, na przykład tych dotyczących spraw sercowych. Wsłuchanie się w niezwykle przyjemny głos Carli to najlepszy sposób na nowe początki.

- "Sweatpants" to utwór o pogodzeniu się z rozstaniem, czy zakończeniu jakieś relacji. Jest o momencie, w którym przestajesz płakać i akceptujesz sytuację. Zaczynamy myśleć, że może to nawet lepiej, że tak wyszło, może tak miało być. Dlatego wskakujemy w dresiki, oglądamy ulubione filmy i świetnie się bawimy w swoim towarzystwie - powiedziała Carla Fernandes o swoim utworze.

Kim jest Carla Fernandes?

Carla Fernandes to wokalistka o polsko-hiszpańsko-portugalskich korzeniach. Tworzy i wykonuje muzykę, która jest połączeniem nowoczesnego popu z elementami latino. Urodzona w Londynie, a wychowana w wielokulturowej rodzinie w Polsce Carla posługuje się płynnie kilkoma językami.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości