Gwiazdy

Cannes 2019. Natalia Janoszek zrobiła furorę na czerwonym dywanie w swojej obłędnej kreacji

Gwiazdy

Trwa 72. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Na Lazurowe Wybrzeże przyjechały największe gwiazdy światowego kina. Na czerwonym dywanie oprócz takich sław jak: Julianne Moore, Eva Longoria czy Elle Fanning, pojawiła się między innymi Natalia Janoszek, która w Cannes reprezentuje nie tylko Polskę, ale również Indie. Z aktorką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Natalia Janoszek jest jedną z największych gwiazd Bollywood. Film, w którym zagrała Natalia „Anara” będzie ubiegał się w Cannes o nagrodę w kategorii filmów krótkometrażowych.

>>>Zobacz też: Nowy film Tarantino będzie walczył o Złotą Palmę w Cannes.

Natalia pojawiła się wczoraj na czerwonym dywanie podczas uroczystej gali otwarcia. Podziw wzbudziła zjawiskowa czerwona suknia Janoszek. Jest to kreacja projektu Natalii, którą odszyła jedna z polskich marek.

X-News

Jak Natalia odnalazła się w Cannes?

Tutaj można trafić tak naprawdę na wielki gwiazdy. Spotkałam zasiadającego w jury Pawła Pawlikowskiego. Widziałam Julianne Moore, która jest dla mnie dużym wyznacznikiem aktorstwa. Cannes to również spotkania towarzyskie po oficjalnych galach. Leonardo Di Caprio w tym roku szykuje imprezę na jachcie, więc pewnie się zobaczymy. Na takich przyjęciach nie można używać telefonów, nie mamy pamiątek, ale szanujemy swoją prywatność. Wczoraj byłam na after party z Elle Fanning i Seleną Gomez.

- zdradziła w rozmowie z Mateuszem Hładkim Natalia.

>>>Zobacz też: Cannes. Rozpoczął się 72. Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Zacięta rywalizacja o Złotą Palmę.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości