Gwiazdy

"Całe szczęście, jestem kobietą" Książka Romy Gąsiorowskiej zmieni wasze życie

Gwiazdy

Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano napisały książkę "Całe szczęście, jestem kobietą". Okazuje się, że ich książka to dopiero początek! To część projektu, który ma na celu motywować kobiety do działania i do zmian. Poznajcie szczegóły!

  • "Całe szczęście, jestem kobietą"
  • Film "Całe szczęście" w kinach - o czym opowiada film?
  • Silne kobiece postaci w filmie "Całe szczęście"

Zobacz też:

Margaret została aktorką w filmie "Całe szczęście"

"Całe szczęście, jestem kobietą"

Wraz z premierą filmu „Całe szczęście” w księgarniach ukazała się książka „Całe szczęście, jestem kobietą”, która rozwija temat siły kobiet poruszony w filmie. Autorki książki – gwiazda filmu „Całe szczęście” Roma Gąsiorowska i literaturoznawczyni Sylwia Stano, przeprowadziły 10 inspirujących rozmów o kobiecości m.in. z Maffashion, Grażyną Torbicką i Anną Dymną.

To jest pierwszy krok naszego wspólnego projektu. Książka powstała na okoliczność wspierania kobiet. Założyłyśmy sobie, że chcemy motywować kobiety do zmiany, do działania (...) To nie koniec! Idziemy dalej, jesteśmy w trakcie organizowania warsztatów, dyskusji - powiedziała w studiu Dzień Dobry TVN Roma Gąsiorowska.

10 wyjątkowych wywiadów z 10 kobietami. Jak dokonano ich wyboru?

Te kobiety wybrały własną drogę. Każda z nich ma zupełnie inną historię, inną drogę. Każda z nas ma swoją drogę! - mówiła Sylwia Stano.

Książka nie opowiada o pracy rozmówczyń, opowiada o ich przebytej drodze, zmianach, o tym co musiały zrobić, żeby nauczyć się radzić z porażkami, ale i z sukcesami.

Więcej:

Kiedy zaczynamy doceniać rodziców? Tadeusz Muller o trudnej relacji z mamą Magdą Gessler

Film "Całe szczęście" w kinach - o czym opowiada film?

W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska).

Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "Całe szczęście"?

Więcej:

Silne kobiece postaci w filmie "Całe szczęście"

Film Tomasza Koneckiego „Całe szczęście” pełen jest silnych kobiecych postaci, w które wcielają się m.in. Marieta Żukowska, Joanna Liszowska i Izabela Dąbrowska.

Więcej:

Liszowska i Sapryk. Kto kim dyryguje w komedii "Całe szczęście"?

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości