Gwiazdy sprzeciwiają się wykluczeniom, nadużyciom i nierównościom. Oto ich "Bunt"

Autor:
Oskar
Netkowski
"Bunt"
"Bunt"TVN
wideo 2/12

Jak wyglądałby świat, gdybyśmy się nie buntowali? Czy możliwe byłyby zmiany? Gwiazdy stacji TVN postanowiły dać wyraz swojej niezgodzie. Na chwilę przed premierą serialu "Bunt", powiedziały na głos, co ich boli.

"Bunt" - gwiazdy mówią stop nierównościom

W projekcie udział wzięli Krzysztof Piątkowski, Dawid Woliński, Zuzanna Jabłońska, Tiktokerka Dobra Faza, Sophia Mokhar, Bartek Klocha, Liroy, Anna Dec oraz Daniela Kuczaj. To właśnie oni twarzą w twarz stanęli z największymi problemami społecznymi naszych czasów.

- Przeciw dyskryminacji, brakowi tolerancji, podziałom, seksualizacji, przeciwko homofobii, hejtowi, brakowi akceptacji, niesprawiedliwości i body shamingowi - mówili w spocie.

"Bunt" - o czym jest serial?

Kajetan, Lolita, Jajko, Zośka, Bolo i inni - każdy z tych bohaterów serialu przeżył już swój nastoletni bunt, jednak w ich przypadku było to coś więcej niż burza hormonów. Dysfunkcyjne rodziny, konflikty z prawem, niewłaściwe towarzystwo to tylko niektóre z powodów ich pobytu w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. A tam apodyktyczna pani dyrektor - Agata Gawron - systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i kary, które blokują młodzież, poniżają ją i jeszcze bardziej pogrążają w problemach, z którymi się zmagają. W końcu młodzi nie wytrzymują i wybucha BUNT! W obronie własnej godności…

Strajk eskaluje - sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk, który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję. Dawny wychowawca kiedyś dostrzegł w nich potencjał, dotarł do nich i zaakceptował - teraz znów staje po ich stronie.

"Bunt" - gdzie i kiedy oglądać?

Serial zadebiutuje już w poniedziałek 31 stycznia o godz. 18:25 w TVN i Playerze.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości