Gwiazdy

BrzydUla 2: Marek omawia z żoną warunki rozwodu. Jaką decyzję podejmą w sprawie dzieci? Co wydarzy się w 112 odcinku?

Gwiazdy

BrzydUla2 Ula i Marek

Ula z dziećmi wraca z wakacji zupełnie odmieniona. W trakcie urlopu odpoczęła, zmieniła fryzurę, słowem - wypiękniała. Niestety, z lotniska odebrał ją nie mąż, a tata, więc Marek efekty metamorfozy żony zobaczy dopiero następnego dnia. Co się jeszcze wydarzy w 112 odcinku?

BrzydUla 2: Czy Ula i Marek się rozwiodą?

Fani serialu z pewnością pamiętają, jak w pierwszym sezonie, tuż przed zebraniem zarządu, na którym wybierano prezesa Febo&Dobrzański, Adam Turek uderzył Ulę drzwiami niszcząc jej okulary. Wygląda na to, że historia lubi się powtarzać, bo oszołomiony zmianą w jej wyglądzie Marek nadepnie na okulary łamiąc je na pół. Zaradna Dobrzańska sklei je taśmą wywołując tym falę wspomnień.

Wraz z powrotem Uli do firmy na tapetę wraca temat kolekcji, którą dla FD mieli stworzyć Miro i Sławo. Duet projektantów chce przygotować dla Febo&Dobrzański kolekcję rozwodową. To niestety wywołuje temat, którego Ula próbowała uniknąć. Już chwilę później, w gabinecie Marka będzie się jednak musiała zmierzyć z tematem dotyczącym rozstania z ukochanym mężem. Dobrzański przygotował szczegółowy plan, który zakłada przygotowanie dzieci na to, co za chwilę będzie miało nastąpić.

112 odcinek BrzydUli2: Dąbrowska dogada się z Jaśkiem i Wojtkiem

Na tapetę wróci też temat wynagrodzenia za udział w sesji. Mimo, że wydawało się, że negocjacje utknęły w martwym punkcie, Dąbrowska z synem przychodzi do domu Cieplaków, żeby sfinalizować sprawę. Czy uda im się wypracować kompromis? Biorąc pod uwagę nastawienie Bartka, może być naprawdę trudno. A może uda się go pominąć?

W tym samym czasie Turek próbuje dowiedzieć się od Bożenki, czy mają szansę odbudować swoją relacje. Niestety Szymczyk opatrznie zrozumiała jego słowa i parze znowu nie udało się porozumieć. Co więcej, szybko okaże się, że koleżanki z biura knują za ich plecami. Czy Adam i Bożenka znajdą w końcu siłę, żeby otwarcie porozmawiać o łączącym ich uczuciu?

Zobacz wideo: Wielkie metamorfozy "BrzydUli" i Julii Kamińskiej. "Jestem naprawdę dumna"

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości