Gwiazdy

Julia Kamińska i Monika Fronczek pozują na planie nowych odcinków "BrzydUli". Ula znowu wypięknieje?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Piotr Molęcki/East News

Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków serialu "BrzydUla". Na opublikowanym przez Julię Kamińską zdjęciu na Instagramie widać serialowe bohaterki – Ulę i Anię, które eksponują swoje długie nogi. Czy żona Marka Dobrzańskiego jeszcze bardziej wypięknienie?

Julia Kamińska na planie nowych odcinków "BrzydUli"

Obsada "BrzydUli" wróciła na plan. Julia Kamińska pokazała na Instagramie pierwsze relacje, na których widać, jak powstają nowe odcinki. Podczas nagrań wyjątkowego wydarzenia – pokazu kolekcji rozwodowej MiroSławo (Rafał Mohr i Piotr Rogucki), nie zabrakło najważniejszych postaci serialu.

Na zdjęciu opublikowanym przez serialową Ulę, Julia Kamińska pozuje razem z Moniką Fronczek, która wciela się w Anię. Obie wyglądają zachwycająco i eksponują swoje długie, zgrabne nogi. Czy Ula także weźmie udział w pokazie jako modelka?

- Ania&Ula&Febo&Dobrzański czekają na wrzesień – czytamy przy fotografii.

Fani nie mogą doczekać się nowych odcinków "BrzydUli". Niektórych niepokoi jednak fakt, że na zdjęciach z planu brakuje Marka (Filip Bobek). Czy to nie wróży happy endu dla tej pary? Przekonamy się wkrótce.

"BrzydUla" – kiedy wróci do telewizji?

Widzowie nie mogą doczekać się końca przerwy wakacyjnej. "BrzydUla" powróci z nowymi odcinkami już we wrześniu 2021 roku.

Serial dostępny jest na platformie Player.pl, nowy sezon w telewizji emitowany będzie ponownie na antenie TVN7.

Zobacz wideo: Julia Kamińska ma swój sposób na trudne sceny z dziećmi w "BrzydUli"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości