Gwiazdy

"BrzydUla 2" ruszyły prace nad kolejnym sezonem. Do serialu wraca znana gwiazda

Gwiazdy

BrzydUla

"BrzydUla 2" powróci na ekrany, a wraz z nią nowa gwiazda. Do obsady po latach ponownie dołączy aktorka, która w pierwszej części serialu odegrała kluczową rolę. Kim jest tajemnicza postać?

"BrzydUla 2" – przecieki z planu

"BrzudUla" to serial, który skradł serca widzów. Po latach produkcja doczekała się kontynuacji. Po ponad dekadzie fani znów mogli zasiąść przed telewizorami, by śledzić losy Marka, Uli, Pauli, Alexa, Violetty i Seby. Do grona ekipy dołączyło także kilku nowych aktorów m.in. Katarzyna Ankudowicz i Artur Chamski.

Reaktywacja serialu była strzałem w dziesiątkę. "BrzydUla 2" cieszyła się ogromną popularnością, a przed ekrany przyciągnęła ponad milion widzów. Nic dziwnego, że produkcja postanowiła nakręcić kolejne odcinki. Już dziś wiadomo, że we wrześniu ruszy kolejny sezon serialu. Co ciekawe, na plan powróci jedna z bohaterek dobrze znana z pierwszej serii. Kto to taki?

"BrzydUla 2". Kto wraca do obsady?

Na nowe odcinku "BrzydUli2" z niecierpliwością czekają wszyscy fani serialu. Zanim jednak pojawią się one na antenie TVN7, będziemy musieli trochę poczekać. Dla niecierpliwych mamy jednak dobrą wiadomość. Nowy sezon serialu nieco wcześniej dostępny będzie na platformie Player.pl.

Czego możemy spodziewać się w nowych odcinkach? Kilka tygodni temu ruszyły prace na planie, a do sieci trafiły tajne informacje. Jak się okazuje, do obsady serialu wróci Elżbieta Romanowska. Informację te potwierdził także nasz produkcyjny PR.

Pamiętacie tę postać? Aktorka w pierwszej serii wcieliła się w Aldonę – siostrę księgowego Adama. To właśnie ona przed laty udostępniła Markowi sekretne dokumenty, które uchroniły go przed utratą pracy i przejęciem firmy przez Alexa. Jakie tym razem Aldona będzie miała zadanie? Tego dowiemy się już niebawem.

Zobacz wideo: Kulisy Sławy serialu "BrzydUla". Co z kontynuacją?

Zobacz także:

Gwiazdy serialu "Kryminalni" po 13 latach wspominają pracę na planie. "Biegały za nami tłumy fanów"

Wiemy, kiedy premiera nowego serialu TVN "Receptura". Padł ostatni klaps na planie produkcji

"Misja" - nowy, wyjątkowy serial na Playerze. "Opowiada o losach polskiej załogi stacji kosmicznej"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości