Gwiazdy

"BrzydUla". Tożsamość kochanka Pauliny wychodzi na jaw. Czy to Marek? Co na to Ula?

Gwiazdy

TVN7/x-news

"BrzydUla" nie przestaje zaskakiwać widzów. Ula i Marek cały czas walczą o swoje małżeństwo, choć to niejedyny wątek, który rozgrzewa fanów seriali do czerwoności. Zobaczcie, co słychać u Pauliny Febo.

"BrzydUla" odcinek 127. Marek ma romans z Pauliną?

Ula nie może uwierzyć w rewelacje Aleksa. Wychodząc z firmy, Marek natyka się na Febo, który wprost mówi mu, że wie o jego schadzkach z Pauliną.

Bożenka jest pod wrażeniem nowego image'u Adama. Pomimo obcesowości dyrektora, Szymczykowa stara się ocieplić ich relację. Do czasu, gdy w gabinecie Turka pojawia się Ewa… Między księgowymi dochodzi do kłótni, podczas której Adam dowiaduje się o fałszerstwie Pauliny. Natychmiast idzie rozmówić się z prezesową. Co wyniknie z tego starcia?

"BrzydUla" odcinek 127. Paulina zdradzi swój sekret

Alex zwołuje posiedzenie zarządu. Między rodzeństwem dochodzi do kolejnej scysji. Mężczyzna chce wiedzieć, skąd siostra ma pieniądze na finansowanie kolekcji MiroSławo. Alex korzysta z okazji, żeby w obecności Uli zarzuć siostrze romans z Dobrzańskim. Wieść roznosi się po firmie lotem błyskawicy. Wkrótce wszyscy w F&D mówią o związku Pauliny i Marka. Tymczasem Paulina wyjawia Aleksowi, kim naprawdę był mężczyzna w jej łazience! To całkowicie zmienia sytuację. Ale czy na lepszą?

"BrzydUla" odcinek 127. - kiedy premiera?

Nowy odcinek serialu "BrzydUla" już w czwartek, 15 kwietnia 2021 roku o godz. 20:00 w TVN7. Produkcja dostępna jest także w serwisie Player.pl.

Zobacz wideo: Julia Kamińska o pracy na planie "BrzydUli 2" w czasie pandemii: Po 6 miesiącach pierwszy raz zobaczyłam twarz kolegi

Zobacz też:

Kobiecy pocałunek w "BrzydUli"? Fani: "Każdy tego potrzebował, ale się nie spodziewał"

Magda Gessler i "Kuchenne rewolucje" w Zambrowie. "To jest skandal!"

Mariusz Zaniewski o sytuacji aktorów w pandemii: "Zarabiają tyle, ile człowiek pracujący na kasie"

Autor: Mateusz Łysiak

Źródło: TVN.pl

Pozostałe wiadomości