Gwiazdy

Po latach ponownie wcieliła się w postać Ani z serialu "BrzydUla". "Trochę czasu mi zajęło, żeby wskoczyć w tę postać"

Gwiazdy

Aktualizacja:

"BrzydUla 2" będzie emitowana przynajmniej do połowy maja. W naszym serwisie regularnie piszemy o serialowych perypetiach Uli i Marka. Niedawno odwiedziliśmy też aktorów podczas kręcenie kolejnych odcinków. Jaka atmosfera panuje na planie zdjęciowym?

"BrzydUla 2". Monika Fronczek ponownie wcieliła się w Anię

"BrzydUla" święci sukcesy nawet po ponad 10-letniej przerwie. Ku uciesze fanów serial wrócił na ekrany telewizorów. Serialowe perypetie Uli i Marka śledzą nie tylko widzowie, którzy oglądali premierowo pierwsze odcinki, ale też nowi, młodsi. W firmie Febo&Dobrzański nadal pracują znane i lubiane postacie, nie mogło zabraknąć więc Ani Szymczyk, w którą wciela się Monika Fronczek. Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z aktorką właśnie na planie "BrzydUli 2". Jak przyznała w rozmowie z naszym reporterem Mateuszem Łysiakiem, bardzo cieszyła się na powrót do pracy, jednak towarzyszył temu lekki stres. - To była ogromna radość, że mogę znowu spotkać się znowu z tymi ludźmi po tylu latach. Rzeczywiście, trochę czasu mi zajęło, żeby wskoczyć w tę postać, ale myślę, że wszyscy tego potrzebowaliśmy.

Mimo obostrzeń związanych pandemią koronawirsa, atmosfera na planie jest wesoła. A kto jest największą duszą towarzystwa? - Na pewno Majka Hirsch, ale ze wszystkimi żartujemy. Filip Bobek, Łukasz Simlat, Paulina Kondrak, Julka Kamińska... To są wszyscy fantastyczni ludzie i z nimi nie sposób się nudzić - przyznała Monika Fronczek.

Czy aktorka widzi się w innej roli niż Ani Szymczyk? Odpowiedź na to pytanie usłyszycie w materiale wideo.

"BrzydUla 2". Kogo gra Monika Fronczek?

Monika Fronczek jest związana z serialem "BrzydUla" od pierwszego sezonu. Po latach wróciła z resztą obsady i ponownie wcieliła się w rolę Ani. W nowych odcinkach wątek jej postaci został mocno rozbudowany. Anna Szymczyk wspiera Ulę w jej małżeńskich problemach z Markiem. Sama jest związana z Maciejem, przyjacielem tytułowej "BrzydUli" jeszcze z rodzinnej miejscowości.

Zobacz też:

"BrzydUla 2". Julia Kamińska o trudnych scenach z serialowymi dziećmi. Ma na to przeuroczy przepis

Jak obsada "BrzydUli" zareagowała na nowych aktorów? "To nie jest łatwe i wygodne"

Maja Hirsch odnosi się do plotki o jej związku z Jackiem Braciakiem. "Dzwonili do mnie znajomi z pytaniami"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości