Gwiazdy

Zapłakana Małgorzata Socha żegna się z planem "BrzydUli 2". Grażyna Wolszczak: Proponuję serial "Violetta"

Gwiazdy

Małgorzata Socha, BrzydUla 2

Na profilu Małgorzaty Sochy na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widać zapłakaną aktorkę wystylizowaną na Violettę z "BrzydUli 2". Skąd te łzy? Socha wyjaśniła, że właśnie zakończyła prace na planie serialu.

Małgorzata Socha żegna się z Violettą

Fotografia opublikowana przez Małgorzatę Sochę została opublikowana w ostatnim dniu zdjęciowym na planie "BrzydUli 2". Czy to oznacza, że to koniec serialu? Uspokajamy wszystkich widzów – tylko na czas wakacji. "BrzydUla 2" powróci jesienią.

- Ostatni dzień na planie zdjęciowym "BrzydUli 2". Ostatni dzień w roli Violetty!! I co teraz?? – pyta pod zdjęciem Socha.

Aktorka nie musiała długo czekać na sugestie będące odpowiedzią na zadane przez nią – wydawałoby się – retoryczne pytanie. - Teraz to wszystko musisz pooglądać! To zajmie kolejne kilka miesięcy i wyśpij się – napisała koleżanka po fachu, Katarzyna Zielińska.

- To nic, że oczy pełne łez, i tak nadejdzie nowy dzień! – zacytowała słowa swojej piosenki "Decymy" Natalia Kukulska i dodała: - Ps. No cholera, nawet ze łzami pięknie wyglądasz.

Z kolei Grażyna Wolszczak zasugerowała, że powinna powstać produkcja skupiająca się głównie na bohaterce, którą gra Małgorzata Socha. - Proponuję serial "Violetta"!!! Po "Przyjaciołach" powstał serial "Joey", to teraz pora na Violettę Kubasińską! – napisała aktorka.

Dobry pomysł?

"BrzydUla 2" – kiedy ostatni odcinek przed wakacjami?

Ostatni odcinek "BrzydUli 2" przed wakacyjną przerwą zostanie wyemitowany w piątek, 21 maja 2021 roku. Serial powróci na ekrany jesienią i najprawdopodobniej będzie emitowany tak, jak dotychczas – od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7.

Polska wersja serialu "BrzydUla" miała swoją premierę w 2008 roku. Produkcję wznowiono w 2020 roku, aby pokazać, jak potoczyły się losy Uli Cieplak (Julia Kamińska) i Marka Dobrzanskiego (Filip Bobek) oraz ich przyjaciół.

Zobacz wideo: "BrzydUla" wciąż podbija serca widzów. Julia Kamińska i Małgorzata Socha o sukcesie na Telekamerach

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości