Gwiazdy

Maja Hirsch odnosi się do plotki o jej związku z Jackiem Braciakiem. "Dzwonili do mnie znajomi z pytaniami"

Gwiazdy

Maja Hirsch po latach ponownie wciela się w Paulinę Febo. Spotkaliśmy się z aktorką na planie serialu "BrzydUla 2". Gwiazda opowiedziała nam m.in. o tym, jakie są cienie bycia osobą popularną.

"Brzydula" wróciła na antenę TVN jesienią ubiegłego roku. Nowe odcinki uwielbianego serialu cieszą się nie mniejszą popularnością od pierwszych, czego dowodem jest przyznana niedawno Telekamera. Na ekranie ponownie widzimy plejadę gwiazd takich jak Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha czy Maja Hirsch. W rozmowie z naszym reporterem odtwórczyni roli Pauliny opowiedziała o ciemnych stronach sławy.

"BrzydUla 2". Maja Hirsch o plotkach na swój temat

Ostatnio Maja Hirsch wspomniała publicznie o tym, że jeden z widzów groził jej śmiercią. Cała sytuacja na szczęście miała happy end. Hejterskie wiadomości to jednak niejedyne minusy bycia osobą publiczną. Aktorka opowiedziała nam o jednej z najdziwniejszych plotek na swój temat, jakie usłyszała.

- Była dziwna rzecz na przykład o tym, że mam dom w Portugalii. (...) Jak jeszcze byłam w związku z Jackiem Braciakiem, to podobno mieliśmy ten dom i dzwonili do mnie znajomi z pytaniami, bo tak przeczytali w Internecie - wspominała.

"BrzydUla 2". Jak Maja Hirsch radzi sobie z hejtem?

Maja Hirsch pogodziła się już z tym, jak działają media i że nie wszystkie informacje podawane na jej temat w prasie czy Internecie są prawdziwe. Gwiazda nie wyobraża sobie jednak sytuacji, w której miałaby borykać się z długotrwałym hejtem.

- To jest coś, czego nie akceptuję i generalnie głośno mówię, żeby tego nie robić. Wiem, że są osoby publiczne, które mierzą się z tym i podziwiam je za twardą skórę. (...) Wszyscy mamy swoje problemy i naprawdę, nie róbmy ich sobie dodatkowo - podsumowała nasza rozmówczyni.

Trudno nie zgodzić się z apelem Mai. Przy każdej możliwej okazji również zachęcamy do tego, aby walczyć z mową nienawiści w sieci. Zamiast wdawać się w dyskusję i nakręcać agresora, lepiej po prostu usunąć obrażający nas komentarz.

Zobacz też:

Tak wygląda dzień Mai Hirsch na planie "BrzydUli". Garderoba serialowej Pauliny Febo zachwyca

"Kulisy sławy" Julii Kamińskiej. Jak "BrzydUla" zmieniła jej życie?

"BrzydUla 2". Widz zagroził Mai Hirsch śmiercią. "Ludziom mieszają się te dwie rzeczywistości"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości